Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Carina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota Carina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:57 ,

��️kazione Toyota♻️

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 15:25 ,

2020 Toyota Avensis

7 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 16:02 ,

Shitet TOYOTA CARINA E

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 01:32 ,

Carina E

2 150 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 20:26 ,

Toyota Carina 1993

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 23:45 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 11:08 ,

Toyota

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 18:40 ,

Toyota Carina

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 18:34 ,

Toyota Carina

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 23:34 ,

OKAZION

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:29 ,

Shitet toyota carina sport

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 22:41 ,

Shitet toyota carina

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 20:33 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 18:31 ,

Toyota

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 14:54 ,

Tojota carina

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 19:37 ,

Toyota

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Qer 18:05 ,

Toyota carina

130 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 10:19 ,

Makin

1 350 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 13:22 ,

Toyota carina

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 12:29 ,

OKAZION TOYOTA CARINA BENZIN GAZ

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 16:05 ,

Toyota Carina benzin

150 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 08:58 ,

SHITET

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 12:18 ,

SHITET

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 12:23 ,

Shitet makina

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Mar 22:07 ,

Toyota.carina..benzin.gaz..

1 500 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 12:34 ,

Shitet Toyota Carina ne gjendje shume te mir

150 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Tet 15:50 ,

Shitet TOYOTA CARINA 1.6 benzin

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Tet 15:50 ,

Shitet Toyota 1.6 Benzin

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Tet 10:22 ,

Toyota Carina benzin

2 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Pri 11:17 ,

Toyota Carina benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 16:18 ,

Toyota Carina

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 20:27 ,

Toyota carina

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Dhj 16:11 ,

TOYOTA CARINA BENZIN+GAZ

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 10:19 ,

Shitet Toyota

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 09:01 ,

Tcf h

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:06 ,

Toyota Carina benzin+gaz -97

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 21:54 ,

Cmimi i diskutushem

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 17:22 ,

Toyota Carina -97

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 11:57 ,

toyota

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 22:57 ,

Toyota Carina -94

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 19:01 ,

Toyota Carina -99 Ne gjendje te mir pune

3 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Shk 12:45 ,

Toyota Carina 1.6 benzin -93

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:30 ,

Toyota Carina benzin -96

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 16:26 ,

Toyota Carina benzin -96

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 23:23 ,

Toyota Carina E 1996

2 150 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota Carina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione