Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Camry

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota Camry | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:57 ,

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 21:14 ,

2020 Toyota Avensis

7 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 09:57 ,

Toyota Camry 2014 2.5 SE

7 785 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 15:12 ,

TOJOTA CAMRY 2.4 BENZINE+GAS ..VITI .05 MANUAL

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 19:37 ,

Toyota

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 23:54 ,

Toyota Camry SE benzin+gaz

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 17:08 ,

toyota camry

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 21:34 ,

Toyota

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 04:08 ,

Okazion, Toyota Camry benzine + gaz

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 00:54 ,

TOYOTA CAMRY Gaz+benzine

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 09:31 ,

Toyota camry 2007 benzin+ gaz automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 19:03 ,

Toyota Camry hybrid

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Dhj 00:41 ,

TOYOTA CAMRY 2014 2.5 SE

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 13:40 ,

autovetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 19:45 ,

autovetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 23:41 ,

Toyota Camry

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 10:41 ,

Toyota Camry

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 21:01 ,

TOYOTA CAMRY

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 13:24 ,

Toyota Camry 2008 2.4 Benzin

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 13:23 ,

Toyota Camry 2008 2.4 Benzin

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Dhj 13:15 ,

OKAZION OKAZION OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 23:11 ,

TOYOTA Camry viti 2005 Gaz/Benzine

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 02:18 ,

Toyota Camry XLE 2.5L 4 CYL

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota Camry | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione