Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf VII - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 5
Audi , 3
Ford , 1
Kia , 1
Seat , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf VII,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf VII Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 09:49
Linku:
Makina , Durrës

VW POLO 1.6 TDI AUTOMAT 11 ardhur nga ZVICRA ����❌����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 09:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2015 VW VOLKSWAGEN GOLF 7 VII FULL OPTIONS

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 01:08 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Makina , Tiranë

Shitet Golf VII 2 tdi 2014 117,000Km i Sapotarguar!!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

BMW 535d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:51 Makina , Fier

KIA K7 3.0 Lpi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:50 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0GTD FULL 16

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:55 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF VII 2016 1.6 NAFTE

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:49 Makina , Tiranë

Okazion Volkswagen Golf VII 2014 2.0 Naft Look 2018

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:38 Makina , Durrës

GOLF VII 2.0 TDI 2017

14 500 EUR

Dje 13:11 Makina , Tiranë

BMW SERIE 1 120D 2.0 DIESEL VITI 2014

6 699 EUR

Dje 09:04 Dyqani Makina , Tiranë

VOLSWAGEN GOLF VII 2015 ,KAMERA +NAVI ,FULL!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 18:08 Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf 7 , Viti 2015 , 2.0 Nafte , Automatike

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 17:35 Makina , Kukës

GOLF VII 2.0 TDI HIGHLINE Vetura eshtë e sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:02 Makina , Fier

SHITET A CLASS A 200 CDI VITI 2016

9 500 EUR

31 Maj 13:02 Makina , Fier

Shitet E 350 CDI 4 matic

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:50 Makina , Tiranë

Volgswagen Golf VII - Golf 7

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:49
Linku:
Makina , Durrës

VW POLO 1.6 TDI AUTOMAT 11 ardhur nga ZVICRA ����❌����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 09:35 Makina , Durrës

SUBARU TREZIA(Toyota Verso/S)1.4 nafte automat ��������

5 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 14:24 Dyqani Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN GOLF 7 2016 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 04:00 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 VII

13 999 EUR

28 Maj 18:10 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.3 benzine 07 manual ������������

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 09:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2015 VW VOLKSWAGEN GOLF 7 VII FULL OPTIONS

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 19:45 Makina , Tiranë

SHITET GOLF VII Premium

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 11:17 Makina , Tiranë

SHITET GOLF VII

13 500 EUR

20 Maj 02:20 Makina , Tiranë

VW GOLF VII PREMIUM 2.0 TDI BLUEMOTION

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 23:35 Makina , Tiranë

vw golf vll

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:29 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 7 AUTOMAT 2.0 FULL!!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Maj 14:49 Makina , Korçë

Volkswagen Golf 7

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 22:42 Makina , Tiranë

Golf VII GTD

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 19:01 Makina , Durrës

Shitur !!Seat Ibiza 1.2 (Benzin/Gaz)

4 400 EUR

05 Maj 14:59 Makina , Tiranë

Golf VII

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 10:28 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf VII 2.0 Naft Automat 2014 Look 2018

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 09:54 Makina , Tiranë

Shitet

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 13:28 Makina , Tiranë

volkswagen golf 7 VII

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 13:25 Makina , Tiranë

Shitet golf vII

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 17:27 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7 2014 1.2 TSI BlueMotion

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Pri 18:49 Makina , Tiranë

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 18:09 Makina , Lushnjë

Volkswagen Golf VII 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Pri 14:40 Makina , Tiranë

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:15 Makina , Durrës

Golf VII, viti 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 10:26 Makina , Tiranë

Golf VII

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 00:32 Makina , Tiranë

VW GOLF VI 1.6 TDI R LINE FULL OPTIONS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:10 Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Mar 19:27 Makina , Kukës

GOLF VII GTD DSG AUTOMATIK DISEL PANORAM STARTSTOP

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:54 Makina , Tiranë

SHITET Golf VII 2.0 Bluemotion

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Mar 14:09 Makina , Tiranë

Shitet Golf VII Variant ne supergjendje superfull me dogane

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Mar 15:09 Makina , Tiranë

SHITET VOLKSWAGEN GOLF VII 2019!

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Mar 20:36 Makina , Durrës

VW GOLF VII 1.6 tdi 2012 Me aksident

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf VII | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione