Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Prius

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota Prius | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:01 ,

Shiten bateri per toyota prius si dhe behet nderrimi i tyre

70 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Shk 09:46 ,

Okazion shitet Toyota Prius

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 20:19 ,

HYBRID TOYOTA PRIUS VITI 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 21:56 ,

Toyota Prius

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Shk 16:23 ,

Shes Toyota Prius (hybrid)

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Shk 09:50 ,

Shitet Tyota Prius automat,1.5 benzin + Bateri hibrid

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 20:56 ,

Toyota priys 2015

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 07:46 ,

Shitet Tyota Prius

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 22:42 ,

Shitet Tyota prius, benzin + bateri

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 16:41 ,

Toyota prius electrik+nenzin

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 12:15 ,

➡️Toyota Prius Benzin + Elektrik 2007 nderrohet shitet ⬅️

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 12:06 ,

Toyota Prius 2007 Benzin + Elektrike Nderrohet Shitet

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 05:41 ,

OKAZION!!!!! Toyota Prius Hybrid

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Dhj 12:11 ,

Shitet Okazion Toyota Prius Hybrid

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 18:40 ,

TOYOTA PRIUS "HYBRID"

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 14:03 ,

Toyota Prius Hibrid Elektrike automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 11:46 ,

toyota prius

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Tet 18:46 ,

SHES TOYOTA

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 19:14 ,

TOYOTA prius 2012 hybrid

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 19:06 ,

TOYOTA prius 2010 hybrid

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 19:49 ,

SUPER OKAZION

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 14:33 ,

TOYOTA PRIUS 2010 GAS-BENZIN-HYBRID

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 23:19 ,

Toyota Prius

8 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 13:56 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Pri 19:13 ,

Mondi

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 13:41 ,

Toyota prius me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:20 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Mar 11:03 ,

Shitet ose ndrohet toyota

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 20:52 ,

‏Shitet ✅TOYOTA PRIUS 1.8 BENZIN HYBRID

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 11:35 ,

Shitet toyota prius elektrike dhe benzine shume ekonomike

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 10:32 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 18:21 ,

Tojota Pirus 1.5 Hibrit OKAZION

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 14:47 ,

Toyota Prius 1.8 Benzin Hybrid

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 20:25 ,

Shitet Toyota Prius 2011 Hibrid Automat

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 18:36 ,

Okazion Toyota Prius

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 16:40 ,

Dumdum

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 12:53 ,

Shitet Toyota Prius Hybrid 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 14:26 ,

TOYOTA PRIUS HYBRID 2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 16:19 ,

Shitet toyota prius hybrid 1.8 benzine

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Pri 11:21 ,

Toyota Prius 1.8 Hybrid.Viti 2010

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Shk 10:43 ,

Toyota

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:19 ,

Shitet Toyota Prius

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Nën 15:44 ,

Toyota

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 11:35 ,

Toyata prius

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Sht 15:11 ,

Okazion , Shitet Toyota Prius Hibrid

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Gush 16:12 ,

Toyota Prius hibrid 2010

9 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 13:37 ,

Toyota hibrit viti 2014

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 08:06 ,

toyota prius

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 07:34 ,

prius hibrid

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota Prius | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione