Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Celicia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota Celicia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:07 ,

Toyota celica. Shitet/Ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 17:13 ,

Toyota Celica ST

4 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 22:00 ,

Toyota celika

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 09:52 ,

Okazion!

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:55 ,

TOYOTA CELICA 1.8

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 07:58 ,

TOYOTA CELICA 2002 VVT-I 1.8 BENZINE+GAZ 143ps

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Mar 01:11 ,

Toyota Celica benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 18:17 ,

Shitet Toyota Celica 1.8 vvti

450 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 16:49 ,

Toyota celica race sport tuning gara

5 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 18:13 ,

Shitet Toyota Celica 1.8 Vvti 143 HP

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 10:39 ,

Toyota Celicia shitet ose nderrohet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 15:04 ,

Toyota Celica -02

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 12:05 ,

OKAZION TOYOTA CELICA 143HP 2500€!!!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 20:20 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 16:20 ,

Shume e mire

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 16:45 ,

Toyota Celica 00' 3000€!!!

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 18:05 ,

MOTORR TOYOTA CELIKA

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 02:21 ,

tatareci

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Gush 15:59 ,

Makin ne shitje

3 500 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Maj 19:27 ,

Okazio shite ose ndrohet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 17:46 ,

Toyota ne okazion

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 00:02 ,

138000 kilometra

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 22:47 ,

Shes toyota celika. 1995 1.8 turbo 260ps

34 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 10:27 ,

Shitet

600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 20:03 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 16:48 ,

Shitet Toyota Celica

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 14:02 ,

Toyota Celica benzin+gaz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 11:36 ,

Shitet makin

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 23:00 ,

Toyota celica

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 11:54 ,

2500€

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 08:24 ,

toyota

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Gush 19:04 ,

Toyota

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 14:39 ,

toyota celica 2.0 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 22:57 ,

Shitet

3 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 18:26 ,

Shitet toyota

400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 20:51 ,

OKAZION 3200€

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 14:09 ,

Toyota celica

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 20:19 ,

Toyota

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 21:30 ,

Toyota celica 1.800cc

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 10:40 ,

Toyota Celica 1.6 benzin

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Mar 22:52 ,

Toyota Celica

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 21:07 ,

Toyota

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 12:16 ,

OKAZIONN SHITET

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 19:50 ,

Toyota celica GT 2.0

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 11:07 ,

Toyota celika gaz benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 13:20 ,

shitet per arsye emigrimi

320 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Gush 12:15 ,

Perfect

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Korr 15:00 ,

Toyota Celicia -96

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 11:12 ,

toyota celika

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 17:12 ,

Shes Toyota

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota Celicia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione