Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Auris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Auris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Sot 13:00 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:35 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ���� Belgjika ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2011 ���� Belgjika ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ���� Belgjika ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ���� Belgjika ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ���� Belgjika ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ���� Belgjika ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

Toyota auris super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:20 Makina , Tiranë

Auris benzin Hybrid

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 11:34 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris D4D

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.6 BENZINE 2009 AUTOMAT FULL

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:08 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:08 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008 MANUAL

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:02 Dyqani Makina , Fier

Toyota Auris 1.4 diesel

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:24 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:24 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:24 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:12 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:11 Makina , Durrës

Toyota auris 1.4 nafte

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Makina , Sarandë

Toyota Auris 1.6 Benzine/Gaz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2012 ���� Belgjika ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:54 Makina , Gjirokastër

❌ Toyta auris 1.4 naft❌

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:21 Makina , Durrës

Toyota auris

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:16 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE''MANUALE'' 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:16 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE''MANUALE' 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:15 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE''AUTOMAT'' 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 07:41 Makina , Fier

Toyota auris 1.4 naft Automat 2008

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:17 Makina , Tiranë

Toyota Auris 2012 Manual

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT SUPERGJENDJE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:49 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS VERSION I RI. 1.4 NAFT AUTOMAT

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:55 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 2.2 DCAT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:46 Makina , Lushnjë

Toyota auris 1.4 manuale naft

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:13 Makina , Gjirokastër

Shitet Okazion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:59 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D AUTOMATIK SUPER GJENDJE

7 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:04 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Tojota

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:50 Makina , Tiranë

Toyota auris 2.2 diesel viti 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 15:07 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:59 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS AUTOMATIKE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:57 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 13:56 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Auris

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 13:35 Makina , Durrës

Toyota auris

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:34 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Auris 1.5 naft

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 12:56 Makina , Fier

Toyota Auris 1.4 diesel 11/2009

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:50 Dyqani Makina , Durrës

Toyota auris 1.4 automat

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 12:44 Dyqani Makina , Durrës

Toyota auris 1.4 naft

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 11:04 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 2010 1.4 NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:33 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 naft manual 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:10 Makina , Fier

Auris

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Auris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Auris ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Auris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Auris ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Auris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione