Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Corolla Verso ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Corolla Verso në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Corolla Verso në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla Verso ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Dje 22:06 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA COROLLA VERSO

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11 Makina , Durrës

Toyota Corrolla Verso

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:08 Makina , Elbasan

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:08 Makina , Durrës

Toyota Corolla Verso 5 Posti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Makina , Korçë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09 Makina , Elbasan

Shitet toyota automatik benzin gaz 4300 euro

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:49 Makina , Gjirokastër

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:50 Makina , Fier

SHITET TOYOTA COROLLA VERSO

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:43 Makina , Lushnjë

OKAZION TOYOTA COROLLA VERSO

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:11 Makina , Kavajë

Toyota corolla verso

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:40 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso nafte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 12:48 Makina , Lushnjë

Okazion !! 5400€ !! toyota gaz Automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 23:29 Makina , Fier

Okazziionnn������Toyota corolla verso ������

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 13:22 Makina , Durrës

Tyota verso 2.2 nafte 2007 manual 6marsha..������������

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 11:58 Makina , Fier

Toyota Corolla Verso 2.2 naft Klimakamio manual full -07

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 18:38 Makina , Fier

Shitet

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 12:39 Makina , Kavajë

TOYOTA COROLLA VERSO 6+1 VENDE

3 800 EUR

27 Sht 08:06 Makina , Tiranë

Okazion Toyota Corolla Verso

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:43 Makina , Pogradec

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 10:26 Makina , Tiranë

OKAZION ��SHITET Toyota Corolla Verso �� SUPER CMIM

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 07:54 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
20 Sht 11:11 Makina , Tiranë

Shtet per arsye mos perdorimi

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 11:57 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 11:55 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
12 Sht 21:19 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso D-4D. Super Gjendje ������

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 03:05 Makina , Tiranë

����Sapotarguar Toyota Corolla verso 2.2 Diesel Super 4+1

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 23:14 Makina , Shkodër

Toyota corolla verso 2.2 naft ekonomike 07 top

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 11:41 Makina , Durrës

Toyota corolla verso

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 11:48 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Corrolla Verso - 7 vende

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 08:52 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso ne shitje

3 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 22:33 Makina , Fier

shitet osé ndrohet Toyota corolla verso

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 22:23 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 22:22 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 18:07 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso

480 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 15:15 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso Benzin-Gaz

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 16:53 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 22:28 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso

480 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 19:59 Makina , Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 15:47 Makina , Fier

Toyota 2008 Benzin-Gaz 4300 euro 6+1

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 10:33 Makina , Elbasan

toyota Corola verso

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 21:07 Makina , Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 16:41 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso 1.8 benzine,automat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 16:39 Makina , Tiranë

Shes Toyota Corolla Verso

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 17:04 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 19:10 Makina , Sarandë

Toyota Corolla Verso 2,2

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 22:30 Makina , Durrës

toyota verso viti 2010 200 naft manual

5 300 EUR

03 Korr 16:18 Makina , Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 08:53 Makina , Pogradec

Shitet Toyota Corolla Verso

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Corolla Verso në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Corolla Verso në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Corolla Verso ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Corolla Verso në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla Verso që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Corolla Verso ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Corolla Verso shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione