Ford fiesta 2010 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 306
Audi , 21
BMW , 9
Fiat , 7
Lancia , 4
Toyota , 3
Opel , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Honda , 2
Seat , 1
Škoda , 1
Peugeot , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta 2010,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta 2010 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:31 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:23 ,

Shitet & Ndrrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:17 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.2 BENZINE 2010 AUTO PENTA

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:12 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Volkswagen Pasat 2010 automat dsg

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:00 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 ,

Fiat Bravo EURO5 1.6 nafte 7 MARSHE

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:00 ,

FORD FIESTA 1.4d Manuale

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:35 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:43 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:13 ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:01 ,

** Ford Fiesta 1.4 benzin+gaz 2010 super gjendjee***

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 Dyqani ,

❌❌ C klas 250 benzin 2010❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:15 ,

Ford fiesta 2010 1.4 naft okazionnn

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 Dyqani ,

ford fiesta 1.4 b gaz vit 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:05 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:21 ,

!! SHITET FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT !!

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:12 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.6 NAFTE

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:35 ,

Munci Nderrimi benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:31 Dyqani ,

NE SHITJE FORD FIESTA 1.4 NAFTE (2010)

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 07:30 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:30 ,

Ford C-MAX Titanium

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:30 ,

Film Timoni Mercedes-Benz viti 2005 -> 2010

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:50 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte-2010 Sapo Targuar Ardhur nga Zvicra

4 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:34 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:34 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:34 ,

Riparime software dhe hartat per Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:34 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:34 ,

Konvertimi i hartes se navigatorit nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:34 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:34 ,

Hartat e reja per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:33 ,

Hartat e vitit 2020 per VW

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:33 ,

Hartat e fundit per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:33 ,

Azhornime hartash ne Full Europe 2020

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:09 ,

BMW X5 XDrive

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 ,

VW Polo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:16 ,

Mercedes E350 Avandgard coupe ✅ 130 mije km✅

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:49 ,

OKAZION C300 VP2010 ��95 MILJE��

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:36 ,

Super Okazion Ford Fiesta 1.4 nafte 2010

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 ,

✅FORD FIESTA ✅VITI 2010 ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:01 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 BENZIN/GAZ MANUALE 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:57 ,

Fiat punto

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:17 ,

Ford fiesta 2010

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta 2010 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione