Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan qashqai | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 537
Audi , 17
Toyota , 17
BMW , 13
Ford , 13
Renault , 7
Smart , 5
Citroën , 4
Chevrolet , 3
Opel , 3
Fiat , 2
Honda , 2
Peugeot , 2
Seat , 2
Jaguar , 1
Lancia , 1
Maserati , 1
Porsche , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan qashqai,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nissan qashqai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:52 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:40 ,

Nissan Qashqai 85.000 km

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:40 ,

Nissan Qashqai me vetem 85.000 km nafte

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:40 ,

Nissan Qashqai 85.000km Super gjendje manual nafte dci

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:40 ,

MERCEDES BENZ E CLASS300 4MATIC BENZINE/GAZ OKAZION 6800EURO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 ,

��Nissan qashqai benzin gaz��

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:24 ,

Smart forfour

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

AUDI A6 QUATTRO VITIT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:18 ,

Nissan Qashqai 2.0 Nafte Automat

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 Dyqani ,

Nissan qashqai +2

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:03 Dyqani ,

Nissan qashqai +2

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:03 Dyqani ,

Nissan qashqai

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:00 Dyqani ,

Nissan qashqai

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:45 ,

E220 cdi Elegance

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:14 Dyqani ,

AUDI A3 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - MANUAL - 2007 - 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:14 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - AUTOMATIKE - 2007 - ME DOGANE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:14 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ - MANUAL

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:14 Dyqani ,

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:14 Dyqani ,

AUDI A4 - 2010 - 2.0 NAFTE - KAMBIO AUTOMATIKE

8 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 - AUTOMAT - 2.2 NAFTE - 4X4

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:53 ,

Shitet peugeot 308 1.6 HDi

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:48 ,

Nissan qashqai automat panoram

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:44 ,

Nissan qashqai automat

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:18 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 ,

Mitsubishi outlander rallyart benzin gaz automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:14 Dyqani ,

Nissan QASHQAI nafte 2.0 manuale 2009 me dogane

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:53 ,

Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca (SHITET URGJENT)

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 Dyqani ,

Nissan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:55 ,

Nisan Qash Qai

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 ,

Nissan Qashqai

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:19 Dyqani ,

Nissan Qashqai 1.6 diesel viti 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:36 ,

Okazion Audi Q5 2.0 Benzin Quattro 2012

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:36 ,

nisan qashqai 2.0

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:17 ,

OKAZION Renault Megane 1.990 euro

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:11 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:28 Dyqani ,

Nissan Qashqai +2 ����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:57 ,

Nissan qashqai

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 ,

Toyota rav 4 2010, 2.2 Automat, FULL, Gjendje Perfekte

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:50 Dyqani ,

NISSAN QASHQAI - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - PANORAMA - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:42 Dyqani ,

Nissan Qashqai 2.0 dizel 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:38 ,

NISSAN QASHQAI 1.5 NAFTE,VITI 2011 SUPER����

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:26 ,

NISSAN QASHQAI 1.5 NAFTE,VITI 2008 SUPER

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:35 ,

Nissan qashqai

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan qashqai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione