Vw ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

VW Volkswagen , 20004
Audi , 263
BMW , 202
Ford , 188
Toyota , 82
Opel , 67
Fiat , 66
Nissan , 51
Renault , 37
Citroën , 29
Peugeot , 29
Land Rover , 28
Seat , 18
Mitsubishi , 18
Volvo , 18
Smart , 18
Škoda , 16
Porsche , 14
MINI , 13
Jeep , 13
Mazda , 12
Lancia , 12
Hyundai , 10
Jaguar , 9
Honda , 9
Chevrolet , 7
Dodge , 6
Chrysler , 4
Ssangyong , 4
Saab , 4
Suzuki , 3
TVR , 2
Kia , 2
Proton , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Gjej njoftime për Vw në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Vw në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Vw Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Vw ne shitje me ofertat me te mira.Sot 14:57
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:03
Linku:
,

BMW 530 GT

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:25
Linku:
,

Vw GOLF 5 automat 1.6 benzine i thjeshte ����

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:45
Linku:
,

VW CADDY LIFE 1.9 TDI 2007 (4+1 “ATP”)

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:51
Linku:
,

VW Golf 6 2.0 automatik 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 16:46 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:45 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 ��AUTOMAT SUPER��

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:44 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0�� AUTOMATIKE SUPER��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 ,

OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

��VOLKSVAGEN PASSAT 2009�� NAFT AUTOMAT SUPER GJENDJE��

3 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

��BMW E90 1.8��BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:42 ,

VW GOLF V 2.0 tdi 2005 AUTOMATIK

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:41 ,

vw Golf 6 AUTOMAT STYLE

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:40 Dyqani ,

VW Caddy 1.6 TDI Life

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:39 ,

VW Passat 2.0 tdi 2008 AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:39 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:39 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:38 ,

VW Touran dizel 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:37 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:36 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:36 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 ,

VW Passat Bora 1.9 tdi 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 ,

OKAZION PEUGEOT 3008 perfekte full

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 ,

VW Passat OKAZIONNNN

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:30 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:30 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:30 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:29 ,

VW bora benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Dyqani ,

�� OKAZION VW GOLF GAZ-BENZIN��

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Dyqani ,

AUDI A6 2.0 benzin

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:28 ,

VW Touran

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Dyqani ,

VW CADDY MAX 1.9 NAFT 2009 GERMANY ME DOGAN

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

VW Golf V 2.0TDI

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:27 ,

AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

VW Golf 5 GTI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

Vw Touran 1.6 benzin 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:26 ,

Fiat Punto • 1.2 • Viti 2000 LETRA TPAGUARA DER SHKURT 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:26
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:26 Dyqani ,

VW CADDY MAX 1.9 TDI 2009 ME PEDAN

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25
Linku:
,

Vw GOLF 5 automat 1.6 benzine i thjeshte ����

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Vw në shitje? Shiko njoftimet për Vw nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Vw në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Vw ne shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Vw në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Vw Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Vw që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Vw ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Vw ne shitje


Keni Vw që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Vw shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione