wolsvagen pasat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe wolsvagen pasat,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj wolsvagen pasat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:58 ,

mercedes benz c220 esprit super gjendje!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:23 ,

Wolsvagen pasat vento

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:59 ,

Shitet Chrysler OKAZION !!

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 09:20 ,

SHITET OKAZION E CLASS FULL!!!

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 13:55 ,

VW Passat

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 13:36 ,

VW Passat per arsye mos perdorimi

650 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 15:30 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 00:48 ,

Wolsvagen passat

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 15:21 ,

PASSAT prodhim 2010 okazion 6200 euro

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 09:08 ,

Pasat

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 23:57 ,

shitet wolsvagen pasat

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 17:25 ,

Wolsvagen pasat

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 20:34 ,

Passat 2012 1.6 tdi full

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 19:06 ,

Shitet pasat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 18:14 ,

Wolsvagen pasat

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 19:57 ,

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 20:48 ,

Wolsvagen pasat 2001

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 20:06 ,

Shitet wolsvagen pasat

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 16:40 ,

Wolsvagen pasat hiegline

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 15:11 ,

wolsvagen pasat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 12:14 ,

Okazjon

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 21:03 ,

Wolsvagen pasat i sapo ardhur me dogan te paguar

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 19:32 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 10:13 ,

Wolsvagen pasat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 22:53 ,

Wolsvagen pasat

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 13:56 ,

Okazion VW Passat 2006 Full

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:20 ,

Shes

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 10:12 ,

U shit flm Merr Jep

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 20:18 ,

volkswagen pasat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 19:27 ,

wolsvagen pasat

38 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 07:50 ,

Shitet ose nderroet wolsvagen pasat

6 660 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 12:56 ,

VW Passat -02

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 18:35 ,

Whiter Wolsvagen Pasat

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 19:53 ,

Wolsvagen Pasat 1.9 Tdi

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 16:12 ,

Wolsvagen Pasat me Portobagazh

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 09:36 ,

VW Passat 1.8 gaz benzin -97

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 09:03 ,

VW Passat AUTOMATIK -02

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 12:28 ,

VW Passat AUTOMATIK -02

3 900 EUR

19 Nën 19:02 ,

VW Passat dizel -02

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj wolsvagen pasat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione