Auris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Toyota , 527
Audi , 18
Ford , 11
BMW , 7
Fiat , 7
Opel , 6
Nissan , 4
Jeep , 3
Citroën , 2
Hyundai , 2
Lancia , 2
Peugeot , 2
Daihatsu , 1
Honda , 1
Porsche , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Gjej njoftime për Toyota Auris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris ne shitje me ofertat me te mira.Sot 14:46
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE,AUTOMATIKE, 117.000 KM !!!!

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 15:23 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 Dizel- Viti 2015‼️

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:23 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 Dizel-08- Sapo Ardhur ‼️‼️

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:17 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:15 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:05 ,

TOYOTA AURIS FUNDI 2007 1.4 NAFTE SAPO ARDHUR

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:56 ,

AURIS 1.4 NAFTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:46 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

Toyota Auris Automat 1.6 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:46 Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3500 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:46 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE,AUTOMATIKE, 117.000 KM !!!!

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:46 Dyqani ,

BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:46 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:42 Dyqani ,

Toyota Auris

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:31 ,

Toyota Auris 1.4nafte

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:30 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

Toyota Auris 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:30 ,

PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN+GAZ FULL OPSION LIMITED EDITION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:30 ,

✅Toyota auris 1.4nafte✅

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:30 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:29 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:29 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 ,

Toyota Auris 1.4naft automat

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:19 Dyqani ,

SHITUR

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:18 ,

Toyota auris

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE MANUAL

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:10 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE "AUTOMAT"

5 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:10 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE MANUAL

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:09 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE MANUAL

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:48 ,

Shitet Toyota Auris viti 2010 kamje manuale motorr 1.4 naft

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:48 ,

Toyota Aursi 1.4 Naft Viti 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44 ,

Toyota auris nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:40 ,

Toyota Auris 1.4 naft viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:36 ,

Toyota Auris 1.4D4D 2009 Manuale 163.000Km

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:35 ,

✅SHITET TOYOTA AURIS AUTOMAT VITI 2009✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:35 ,

Toyota Auris 1.4Nafte Automatike 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:32 Dyqani ,

Toyota Auris 1.4D-4D 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Dyqani ,

TOYOTA AURIS, VITI 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 BENZINE+GAZ

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:28 ,

Wolzvagen golf Citroen xsara 2002 (Mundesi nderrimi)

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:27 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:22 ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE MANUAL VITI 2008....

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:10 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 ,

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:04 ,

Toyota Auris 1.4 nafte 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:03 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Auris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Toyota yaris në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Toyota Auris ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Auris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota Auris,Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota Auris ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Auris


Keni Toyota Auris që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Auris shpejt dhe lehte.

  • Auris në kategorinë Makina
  • Auris në kategorinë Makina
  • auris në kategorinë Makina
  • Auris në kategorinë Makina
  • Auris në kategorinë Makina
  • auris në kategorinë Makina
  • Auris në kategorinë Makina
  • Auris në kategorinë All Category
  • auris në kategorinë Makina
  • Auris në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione