Caddy ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

VW Volkswagen , 2166
Audi , 183
BMW , 165
Ford , 156
Toyota , 70
Opel , 49
Fiat , 48
Nissan , 35
Renault , 33
Peugeot , 30
Citroën , 23
Mitsubishi , 23
Land Rover , 21
Volvo , 17
Smart , 12
Seat , 11
Porsche , 11
MINI , 10
Lancia , 10
Jaguar , 8
Jeep , 8
Hyundai , 7
Chevrolet , 7
Mazda , 6
Honda , 6
Suzuki , 5
Chrysler , 4
Škoda , 4
Saab , 4
Dodge , 3
Kia , 2
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Lincoln , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Rover , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Gjej njoftime për Caddy në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Caddy në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Caddy, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Caddy ne shitje me ofertat me te mira.Dje 20:30
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07
Linku:
,

Mercedes E200 Benzine+Gaz EVO Viti 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:08
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:08
Linku:
,

VW Volkswagen Caddy SDI ne Shitje!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:00
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:15 ,

Mercedes A180//Automat//Gjendje perfekte//ideal per femra

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:14 ,

OKAZION AUTOMAT 2008 PER FEMRA SUPER CMIMI!!!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:08 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:06 ,

BMW Seria 3 Super gjendje Viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:06 ,

VW volkswagen Turan 1.9 Naft Viti 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:04 Dyqani ,

VOLKSWAGEN CADDY MAXI 2009 SUPER

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:01 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:01 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:01 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:01 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:01 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:00 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:00 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:00 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:00 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 23:00
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:58 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 Dyqani ,

Vw golf plus 2006 ''OKAZION''

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor❌❌

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:53 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:50 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:46 ,

Urgjent Shitet/Ndrrohet Lancia Musa Full Optional

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:46 ,

Audi A6 3.0 (204 hp) viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:44 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:44 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:44 ,

VW Polo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:43 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:43 ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:43 ,

S-Class AMG Packet

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:43 ,

Mercedes E350 Avandgard coupe ✅ 130 mije km✅

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:43 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:42 ,

Bmw 116 benzine & LPG ⛽️

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:42 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:42 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:42 ,

Audi A4 S-LINE 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:42 ,

VW CADDY - FEMILY - MANUAL - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:41 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:41 ,

VW CADDY - LIFE - MANUAL - 12/2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:41 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:41 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:38 Dyqani ,

VW CADDY LIFE 1.4 BENZIN 2007 GERMANY ����

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Caddy në shitje? Shiko njoftimet për Caddy nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Caddy në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Caddy në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Caddy ne shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Caddy në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Caddy,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Caddy që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Caddy ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Caddy ne shitje


Keni Caddy që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Caddy shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione