Corolla | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 1311
Audi , 74
BMW , 58
Ford , 31
Opel , 14
Peugeot , 14
Fiat , 13
Renault , 12
Volvo , 7
Nissan , 6
Citroën , 6
Jeep , 5
Hyundai , 4
Smart , 4
Mazda , 3
Jaguar , 3
Saab , 3
Honda , 3
Chrysler , 2
Škoda , 2
MINI , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Corolla,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Corolla Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:07
Linku:
,

Smart forTwo

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 16:24
Linku:
,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:11
Linku:
,

Okazion VW Touareg R-Line Full

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:04
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 17:11 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 ,

Okazion Passat CC 2015

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:11 ,

Okazion VW Touareg R-Line 2012

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:11 ,

Okazion Passat CC 2015

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:11 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 2012 Automat Full

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11
Linku:
,

Okazion VW Touareg R-Line Full

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:10 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53 ,

Toyota Corolla 1.4 naft 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:51 ,

Toyota Corolla 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:45 ,

SHITET TOYOTA COROLLA AUTOMAT, 1.4 nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:37 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITi-05-06-����

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:36 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITi-05-06-����

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:35 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-AUTOMAT-79000KM-����

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:34 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-AUTOMAT-VITi-2007����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:34 ,

⚡️Toyota Corolla 1.4 Diesel *AUTOMAT*⚡️

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 ,

Mercedes Benc C 230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:23 ,

toyota corolla verso 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:22 ,

❌ TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT D4D V2008❌

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:22 Dyqani ,

Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Automat 07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:21 ,

❌ TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT V 2007❌

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:16 ,

Toyota corolla verso 2006 sapo TARGUAR ! PRIVAT!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 ,

Mercedes-Benz CLS 350 / AMG Packet 2012 ����

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:05 ,

Mercedes Benz E350 cdi 2010 AMG-Line FULL/nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

OKAZION!! E220 Blueficient AVANGARD 2010 mundesi nderrimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automatike 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:54 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:52 ,

Super okazion toyota corolla D4D 2006 automat 3950€ i disk

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 ,

Toyota Corolla Verso

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:22 ,

E350 4matic 2011 Benzin Gaz

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:16 ,

✅TOYOTA COROLLA - AUTOMAT - 1.4 NAFT - 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:04 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:04 Dyqani ,

FORD C-MAX , 2009 , MANUAL , 1.6 NAFTE , 110.000 KM !!!

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:04 Dyqani ,

FORD C-MAX TITANIUM , 2016 ,AUTOMAT , 1.5 NAFTE

10 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:04 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3490 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:49 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

Toyota..Corolla..1.4 naft ..Automat...sa po ardhur..

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:43 ,

Toyota

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:12 Dyqani ,

Toyota Corolla Verso

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:11 ,

VW GOLF 5 1.9 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Dyqani ,

Toyota Corolla 1.4 D-4D Automatik

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44 ,

Audi Q3 EXSLUSIVE 4x4

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:44 ,

Passat Highline Automatike DSG 7G

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:43 ,

ML-Class 320 Blue-Tech

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 Dyqani ,

MAKINA ME QERA TIPE TE NDRYSHME DUKE FILLUAR NGA 1500 LEKE

1 500 LEK / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:13 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 2.0 NAFT MANUAL SUPER GJENDJE

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Corolla | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione