Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Rav 4 ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Toyota , 1766
Audi , 89
BMW , 40
Ford , 29
Land Rover , 18
Nissan , 11
Opel , 11
Porsche , 11
Volvo , 9
Fiat , 7
Seat , 6
Citroën , 6
Peugeot , 6
Smart , 5
Honda , 4
Jeep , 4
Chevrolet , 4
Škoda , 3
Jaguar , 3
Renault , 3
Subaru , 3
Chrysler , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Hyundai , 2
Ssangyong , 2
Dodge , 2
Lancia , 2
MINI , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Gjej njoftime për Rav 4 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Rav 4 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Rav 4 ne shitje me ofertat me te mira.Sot 09:57 Makina , Fier

HONDA ODISEY 3.5 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Fier

GMC ACADIA 3.6 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Durrës

E 350 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:57 Makina , Tiranë

AUDI Q8 50 TDI 2020 FULL OPSION

78 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:57 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:56 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:56 Makina , Tiranë

CITROEN C1 1.0 BENZIN 2010 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:56 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2020 FULL OPSION

79 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:56 Makina , Tiranë

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 SUPER GJENDJE

15 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:55 Makina , Fier

E 240 BENZIN+GAZ 2003 FULL OPSION

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:39 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT, AUTOMAT, 4x4, Viti 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Makina , Kucovë

Shitet rav4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:30 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:30 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:29 Makina , Tiranë

VW TIGUAN--2009--AUTOMAT

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Makina , Tiranë

AUDI A5 S-LINE 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Durrës

OKAZIONN AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007����

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

BMW X1 2.0 NAFT 2012 SUPER FULL OPSION

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI 2.0 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

6 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S-LINE 2013 4x4 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 MOTOR 2.2

9 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Makina , Tiranë

SHITET E CLASS 4 MATIC VITI 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:41 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:36 Makina , Tiranë

Toyota RAV 4

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:12 Makina , Durrës

❌TOYOTA RAV4 - 2.2 NAFTE - 2010 - AUTOMATIKE - Crossover❌

9 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:08 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 nderrohet

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:03 Makina , Tiranë

toyota rav 4

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
I zënë
Sot 07:50 Makina , Fier

W204 C200cdi (MOTOR 2.2CDI) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:21 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 VITI 2016 FULL OPTIONS

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:21 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 VITI 2009 NAFTE FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:20 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO S60 D4 MOMENTUM S/S HEICO

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:19 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:01 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Toyota rav 4 2009. Makina super gjendje

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2.2 Nafte manuale 4x4

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Makina , Durrës

Toyota rav 4

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A6 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2006 ME DOKUMENTA SHQIPTARE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:51 Dyqani Makina , Durrës

SHITET TOYOTA LAND CRUISER 100 NAFTE 4.2 AUTOMAT ME DOKUMENT

16 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Jeni duke kërkuar për Rav 4 në shitje? Shiko njoftimet për Rav 4 në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Rav 4 në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Rav 4 ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Rav 4 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav 4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Rav 4 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Rav 4 ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Rav 4 ne Shitje


Keni Rav 4 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Rav 4 shpejt dhe lehte.

  • Rav 4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • rav 4 në kategorinë Makina | Dacia | Duster
  • Rav 4 në kategorinë Makina
  • rav 4 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Rav 4 në kategorinë Automjete
  • rav 4 në kategorinë All Category
  • rav 4 në kategorinë Makina | Citroën | C3
  • rav 4 në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero
  • Rav 4 në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Rav 4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLK 220 | GLK-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione