Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

7 vende - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 162
Volvo , 112
Toyota , 100
Hyundai , 88
Audi , 71
Ford , 59
BMW , 49
Nissan , 41
Land Rover , 36
Renault , 34
Chevrolet , 33
Citroën , 30
Mitsubishi , 29
Mazda , 25
Kia , 20
Peugeot , 17
Honda , 17
Chrysler , 15
Seat , 12
Cadillac , 9
Fiat , 7
Buick , 5
Lincoln , 5
Jeep , 5
GMC , 4
Ssangyong , 3
Dodge , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Rover , 1
Artega , 1
Infiniti , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 vende,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 7 vende Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 15:52
Linku:
Makina , Elbasan

BMW X5 2015

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:37
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Hyundai santafe full opsion

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:28 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:25 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN 2007 DOPJO CLIMA ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:25 Makina , Tiranë

NISSAN 1.5 NAFTE ME 7 VENDE 2010 ZVICRA

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:59 Makina , Tiranë

Shitet touran 2 nafte automat viti 2005 7 vende

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Makina , Fier

Okazion 1.9 diesel 2007

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:26 Makina , Elbasan

Gl 350D 2011

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:11 Makina , Durrës

Shitet Xc 90 2004 2.5 Benzine Gas 7 vende Automatic����

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:02 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

Volvo XC90 Diezel

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:57 Makina , Elbasan

GRAN-C MAX 2012 2NAFT (NDRROHET)

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:56 Makina , Tiranë

VW Touran 2.0 naft vit 2007 kamje automat 235675 kilometra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 Makina , Tiranë

Shitet Captiva 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 Makina , Tiranë

OKAZION Corolla Verso Automatike Gaz/Benzine

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:55 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 Benzine

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:54 Makina , Tiranë

FUORISTRAD DODGE VOLSVAGEN AUTOMAT VITI 2010 NAFTE

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:52 Makina , Korçë

Okazion! Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Makina , Shkodër

Renault Grand Espace Panorama

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:03 Makina , Berat

VW Touran Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina , Durrës

SHITET AUDI Q7 2016 NAFTE������

41 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:17 Makina , Durrës

SHITET AUDI Q7 2017 3.0 ������

31 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende

3 511 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Audi Q7 Premium Plus

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

Audi Q7 Viti 2010 Nafte Panoramik

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:05 Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q7 3.0 TDI S-Line Quattro ✅ OKAZION ✅

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 Makina , Durrës

Cadyy maxi, 7 vende

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Makina , Durrës

Caddy 1.4 benzin

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera me 7 Vende

18 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:28 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai +2 - Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:25 Dyqani Makina , Durrës

Land Rover Discovery

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:22 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Corrolla Verso - 7 vende

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Makina , Shkodër

Honda frv 1.7 benzin gaz shum economike 07.dogan

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 35d XDrive,Nafte,FULL!! 7 Vende

29 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:33 Makina , Tiranë

Okazion

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Dyqani Makina , Tiranë

BABOS-AUDI Q7 PREMIUM PLUS (S-Line) ,+BLIND SPOT+START/STOP

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

Makina me qira

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:26 Makina , Elbasan

BMW X5

31 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Tiranë

VOLVO XC90 FULL 7 VENDE

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:50 Makina , Tiranë

MITSUBISHI 7 VENDE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:39 Dyqani Makina , Tiranë

AUDIQ7

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 4 3.0 TDV6 HSE

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:41 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 Makina , Korçë

RANGE ROVER EVOQUE DIESEL COUPE

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:37 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai santafe full opsion

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 Makina , Durrës

M-Benz GL350 Bluetec Pa Luks Letra Sapopaguara ������������

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 Dyqani Makina , Fier

Opel Zafira Automat ����

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Cady Benzin Gaz Manual 7 Vende 0672932426

5 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 7 vende | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 7 vende në kategorinë Makina | Dacia | Logan
  • 7 vende në kategorinë Makina | Porsche | Cayenne
  • 7 vende në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • 7 vende në kategorinë Automjete
  • 7 vende në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • 7 vende në kategorinë Makina | Land Rover | Discovery
  • 7 vende në kategorinë Makina | Opel
  • 7 vende në kategorinë Makina | Fiat
  • 7 vende në kategorinë Makina
  • 7 vende në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touareg

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione