Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Yaris ne Shitje | Njoftime per Makina ne shitje

Toyota , 4388
Audi , 76
BMW , 48
Ford , 42
Opel , 19
Fiat , 14
Peugeot , 12
Smart , 11
Citroën , 10
Seat , 8
Daihatsu , 7
Volvo , 5
Renault , 5
Jeep , 5
MINI , 4
Porsche , 4
Honda , 3
Subaru , 3
Lancia , 3
Nissan , 2
Suzuki , 2
Škoda , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Aixam , 1

Gjej njoftime për Yaris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Yaris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Yaris ne shitje me ofertat me te mira.Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️VW CC GAZ BENZINE 2010 ‼️

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:37
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 11:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT 126932 KM SUPER GJENDJE SI E RE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️MAKINA ME QERA ‼️ RENT CAR

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:28 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:56 Makina , Kavajë

Audi A6 Matrix 2014 Full optional 22.000€ i diskutueshem

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Honda CR-V 2007 Me Dogan 5300€ i diskutueshem mundsi ndrimi

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Toyota RAV4 2011 Automat 2.2 Nafte 10.000 € i diskutueshem

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Toyota Yaris 2010 Benzin Gaz 4300€ i diskutueshem

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Audi A3 , 2008 , Automat , 5500€ diskutueshem mundesi ndrimi

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:53 Makina , Kavajë

Audi Q7 3.0 Nafte 2014 ,17.999€ diskutueshem mundesi ndrimi

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Makina , Fier

‼️BMW SERIA5 LOOK M ‼️

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3.0TDI FULL ‼️PANORAMIC

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️VW CC GAZ BENZINE 2010 ‼️

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️MAKINA ME QERA ‼️ RENT CAR

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50
Linku:
Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:44 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 nafte Zvicra

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:35 Dyqani Makina , Durrës

����SUBARU TREZIA 1.4 DIESEL FULLA PANORAM VITI 2013����

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:35 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2007 NDRROHET

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale 6+R

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN FUNDI 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:05 Makina , Tiranë

Toyota yaris

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:02 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:59 Makina , Tiranë

Bmw X3 Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

Bmw X3 xdrive Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2006 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:57 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 NAFT Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:55 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:55 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2006 113.000 Km

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:54 Makina , Durrës

����Toyota yaris ����1.4 nafte

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:54 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:53 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 21:26 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA YARIS AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:18 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ����

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Makina , Kavajë

C klas

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:24 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Toyota Yaris 1.3 benzin Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 Makina , Durrës

BNW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 100% GAS

3 500 EUR

Sot 19:15 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2013 - GJENDJE PERFEKTE!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:06 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2009 Gjermanie

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 Makina , Vlorë

Toyota automat

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Yaris në shitje? Shiko njoftimet për Yaris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Yaris në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Yaris ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Yaris,Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Yaris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Yaris ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Yaris


Keni Yaris që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Yaris shpejt dhe lehte.

  • Yaris në kategorinë Makina
  • yaris në kategorinë Makina | Fiat | Bravo
  • Yaris në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • yaris në kategorinë Makina | Mitsubishi | Lancer
  • yaris në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • Yaris në kategorinë Makina | Suzuki
  • Yaris në kategorinë Makina | Toyota | RAV 4
  • yaris në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML-Class
  • yaris në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • yaris në kategorinë Makina | Acura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione