Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mitsubishi pajero | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mitsubishi , 826
BMW , 16
Ford , 14
Toyota , 13
Audi , 11
Citroën , 4
Fiat , 4
Nissan , 4
Opel , 3
Porsche , 3
Cadillac , 2
Chrysler , 2
Hummer , 2
Smart , 2
Aixam , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mitsubishi pajero,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mitsubishi pajero Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:57 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DID 2001 me letra AA/ nderrohet

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:27 ,

Toyota hilux 3.0 2011 super gjendje

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:24 ,

Mitsubishi L200 me kondicioner okazion

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:09 ,

Fiat Panda Cross 4x4����1.3 nafte

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:35 ,

ALFA

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:53 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Interkuler 4x4 Manual 7500 Euro

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Mitsubishi Pajero

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

Shitet / Nderrohet .SHKRUANI NE WHATSAPP

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 ,

Okazion !! Mazda 6 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:38 ,

ML 6.3 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:38 ,

E 550 ❗️Super Full ❗️

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 ,

Mercedes Benz E 550

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 ,

Mitsubishi Pajero

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - MANUAL - 2007 - 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:11 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ - MANUAL

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 Dyqani ,

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:11 Dyqani ,

LANCIA MUSA, 2011, AUTOMAT . 98.000 KM , 1.4 BENZINE.

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:08 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:08 Dyqani ,

BMW X3 M-PACKET - 2008 - NAFTE 2.0 4X4

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - AUTOMAT - 2007 - 4500 EURO

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:08 Dyqani ,

AUDI A3 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 Dyqani ,

BENZ GLK 220 CDI- AUTOMAT - 2015 - NAFTE

16 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 Dyqani ,

FORD KUGA - 2.0 NAFTE- ME DOGANE - 7900 EURO

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:07 ,

Mitsubishi Pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:52 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:02 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:09 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine + Gaz -05

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

Shitet Mitsubishi

140 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:40 ,

Mitsubishi Pajero

6 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 12:00 ,

Mitsubishi Pajero

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Qer 10:37 ,

Ford Mondeo AUTOMATIK OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 09:41 ,

BMW 528i VITI 2010 SUPER FULL OKAZION 5700€

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 21:00 ,

Okazion Passat 4x4 1.9tdi viti 99 me letra te paguara

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 16:44 ,

U shittt!!!!! Mitsubishi Pajero 2.5 turbo

5 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 15:37 ,

Mitsubishi pajero turbo me kondicioner

3 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 14:40 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 11:44 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 09:28 ,

FORD C-MAX ,SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 09:27 ,

SUPER ML

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 09:27 ,

Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 09:27 ,

TOYOTA RAV 4,VITI 2013,GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 09:27 ,

A-CLASS, B/G ,110 000 KM,Manual

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Qer 17:55 ,

❗️okazion ❗️nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 15:01 ,

BMW 530D xDrive (on/off) Individuale

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 11:54 ,

Mitsubishi Pajero Offroad shitet/nderrohet

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:51 ,

Land Rover Freelander 2 SD4 HSE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 10:20
Linku:
,

Mercedes Gle 250d Premium ///AMG

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 00:00 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 21:34 ,

ARI VARSE CELSASH shitur

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mitsubishi pajero | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione