Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Avensis Verso

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota Avensis Verso | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 09:23 ,

okazion 1 vit letra

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 08:58 ,

shitet ose ndrohet tel 0693039000

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 16:51 ,

Toyota avensis verso

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 18:14 ,

Shitet Toyota Avensis Verso

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 17:00 ,

Toyota avansis verso

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 19:40 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 22:58 ,

Toyota Avensis verso Okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 14:37 ,

Toyota corrola verso 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 16:27 ,

Toyota Avensis Verso 6+1

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 21:06 ,

Shitet Toyota Avensis

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 12:32 ,

Toyota Avensis Verso 2.0 D4D (6+1) Ndrrohet os Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 20:44 ,

Toyota Avensis Verso 2.0 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 12:35 ,

toyota

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 17:38 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 18:57 ,

3200

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:42 ,

Shitet Toyota 6+1 vende viti 2003 1.9 nafte

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 21:43 ,

makina

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:47 ,

Toyota 2.2 naft.

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:38 ,

Toyota 2.2 naft 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 18:43 ,

Shitet Toyota Avensis Verso

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 01:29 ,

Toyota Avensis Verso

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 01:19 ,

Toyota Avenis Verso

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 09:21 ,

Shitet toyota

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 13:12 ,

toyota nafte 2 lt i sapoardhur gjerman mund nderri

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 14:42 ,

Kontakt edhe ne fb: flami sulku

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 12:46 ,

Toyota 2.0 diesel

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 19:18 ,

Toyota avensis verso

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 11:29 ,

okazion Toyota avensis verso 6+1 vende

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 11:09 ,

toyota

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 09:15 ,

toyota

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 19:10 ,

OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 23:53 ,

Toyota Avensis Verso 2.0 nafte

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 17:16 ,

Shitet Toyota Avensis Verso

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 20:43 ,

Toyota Avensis Verso

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 15:03 ,

Shitet Toyota Avensis

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 17:23 ,

Toyota Avensis Verso Shitet

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 16:57 ,

Toyota Avencis Verso

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 22:37 ,

OKAZION TOYOTA AVENSIS VERSO

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 12:03 ,

Toyota Avensis dizel

1 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 10:34 ,

Toyota AVENSIS VERSO

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 06:37 ,

Toyta 6+1

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
31 Maj 19:01 ,

OKAZION 2002.

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 19:36 ,

Shitet Toyota

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota Avensis Verso | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione