Tojota | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 309
Audi , 9
Ford , 7
Opel , 6
Fiat , 5
Peugeot , 5
BMW , 4
Jeep , 3
Lancia , 2
Mazda , 2
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tojota,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tojota Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:55 ,

Toyota jaris

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:53 ,

Toyota Corolla

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

Toyota Okazion Corola 1.4 nafte , automat Tirane 0694760035

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 ,

Toyota jaris

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:50 ,

Tojota jaris

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:34 ,

Tojota Aygo 1.0 Benxin V2009

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:45 ,

Tojota yaris Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:28 ,

SHITET TOJOTA JARIS 2006 ME DOGAN GATI PER TARGA

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:29 ,

❌OKAZION❌Mercedes C KLASS

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:20 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:19 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:16 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:03 ,

Audi A4 2.7 Naft Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:05 ,

����C180 BENZINE AUTOMAT 2008 ZVICRA

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2008 AUTOMAT ZVICRA��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 ,

����FORD FOCUS 1.6 BENZINE 134.000 KM ZVICRA��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:04 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:04 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:03 ,

FIAT GRANDE PUNTO ZVICRA����

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:03 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 ,

����AUDI A3 AUTOMAT F1 NAFTE ZVICRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Tojota 2015 naft 2.0 full full konvertim 16800 euro manual

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:00 ,

BMW X6 3.5XDriver Full Opsion

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:38 ,

Shitet Ora Locman S.I.O Automatic super origjinale

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:37 ,

Shitet vaj Eni Simblum 3 (eshte vaj hidraulik)

800 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:57 ,

Tojota Jaris 1.4 viti 2008

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:56 ,

Tojota rav gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:08 ,

Shitet Okazion Tojota Jaris Viti 2007- nafte Automat

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:50 ,

Shitet Toyota yaris 1.4 naft viti2007 medogansapoardhur����

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 16:29 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 13:40 ,

VW TOUAREG V10 5.0L-05 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 00:43 ,

Shitet Range Rover Sport (super i mirembajtur)

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 12:46 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 10:30 ,

����GOLF 1.6 BENZINE AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:03 Dyqani ,

��⛔️E Shitur⛔️��

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 08:21 ,

Toyota jaris

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 08:08 ,

Toyota Corolla

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 08:18 ,

Toyota jaris

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 09:06 ,

OKAZION Shitet Toyota Corola Verso

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 10:04 ,

AUTOMAT 1.6 BENZINE(i thjeshte) ZVICRA

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 10:48 ,

Toyota jaris

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 08:18 ,

Tojota jaris

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 16:14 ,

Shitet Opel Meriva 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 10:05 ,

Tojota jaris

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 09:03 ,

Tojota Jaris automat

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 17:40 ,

Tojota Hilux 2.4 nafte

4 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 17:40 ,

shitet Tojota Hilux 4800€

4 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 09:24 ,

Toyota Corolla

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tojota | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione