Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Rav 4 ne Shtije | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Rav 4 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Rav 4 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Rav 4 ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Dje 18:28
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Rav 4-kambio automatike -2.2 nafte

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
21 Sht 18:23
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet Toyota ne gjendje shume te mire

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:10
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - TOYOTA RAV 4 AUTOMAT - 2.2 DIEZEL FULL 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Dje 22:43 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2.2 Nafte manuale 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:35 Dyqani Makina , Tiranë

rav4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Dyqani Makina , Tiranë

toyota rav 4

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 MOTOR 2.2

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:57 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:41 Makina , Fier

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 DIESEL VITI 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA RAV 4

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:31 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 D4D NAFT VITI 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 Makina , Tiranë

Toyota Rav4

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:43 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT, AUTOMAT, 4x4, Viti 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 Makina , Vlorë

OKAZION vetem per pak dit

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:08 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 20:08 Makina , Durrës

Toyota Rav4 Automat 2,2 nafte

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 20:08 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 20:01 Makina , Durrës

Toyota Rav 4 Automatike 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina , Durrës

Toyota Rav 4 2.2 Nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:28 Makina , Durrës

Makine private!!! Toyota Rav4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 Makina , Kavajë

TOYOTA RAV4 AUTOMAT VITI 2011 FULL FULL OPSION

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:11 Makina , Kavajë

TOYOTA RAV4 AUTOMAT VITI 2011 FULL FULL OPSION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:03 Makina , Durrës

Toyota Rav4 2011 Nafte Automatike 43.000KM

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:28 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Rav 4-kambio automatike -2.2 nafte

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:07 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT D4D, 4x4, Viti 2007

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:35 Makina , Pogradec

Shitet Toyota Rav 4 ✅

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 Makina , Mallakastër

Rav 4 shitet ose ndrrohet me makin me letra italiane

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 Makina , Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:10
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - TOYOTA RAV 4 AUTOMAT - 2.2 DIEZEL FULL 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:07 Makina , Tiranë

RAV4 me gaz 4499€

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:11 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Rav 4, me letra te paguara

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:05 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!TOYOTA RAV4 2.2 DIESEL VITI FUNDI 2012 FULL OPSION

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:06 Makina , Tiranë

��€5.900 VETËM SOT!�� Toyota RAV 4 4D4 në shitje

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 Makina , Durrës

Toyota rav 4

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:26 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2.2 AUTOMAT

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:24 Makina , Tiranë

Toyota RAV 4

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:24 Dyqani Makina , Fier

Toyota Rav 4 viti 2007 2.2d 159cv

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:23 Makina , Durrës

❌TOYOTA RAV4 - 2.2 NAFTE - 2010 - AUTOMATIKE - Crossover❌

9 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:22 Makina , Tiranë

Toyota RAV4 2019, Automat, Benzine, 61000km

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 11:06 Makina , Shkodër

Toyota Rav4

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 19:54 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA D4D NAFT MANUAL

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 19:36 Makina , Durrës

Shes Makinen Toyota/Rav4 !

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 18:50 Makina , Durrës

Shitet Toyota Rav 4 viti 2009 , nafte Automat 8900€

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 13:31 Makina , Elbasan

TOYOTA RAV 4 ZVICRA

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 13:31 Makina , Elbasan

TOYOTA RAV 4 NAFT (zvicra)

6 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 13:20 Makina , Lushnjë

OKAZION TOYOTA RAV4

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 13:08 Dyqani Makina , Durrës

Toyota rav 4 AUTOMAT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Tet 12:00 Makina , Kucovë

Shitet rav4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 11:46 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Rav 4 krah anglez kambjo manuale 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Tet 09:31 Makina , Tiranë

SHitet Toyota Rav4 2014 Me 51000KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Tet 08:34 Makina , Tiranë

toyota rav4-11/2006 automatike 3.5 b+gaz

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
01 Tet 08:16 Makina , Tiranë

Toyota Rav 4 D4D

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Rav 4 në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Rav 4 në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Rav 4 ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Rav 4 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Rav 4 ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Rav 4 shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione