Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Yaris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Yaris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.05 Qer 10:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 11:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT 126932 KM SUPER GJENDJE SI E RE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 03:16 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:53 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale 6+R

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:25 Makina , Tiranë

Yaris 1.4 naft automat

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 nafte, manual .

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN FUNDI 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:24 Makina , Elbasan

123

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

����Tojota Yaris����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

����Tojota Yaris����

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:06 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 nafte Zvicra

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:55 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Yaris 1.4 naft 2007❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:55 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:55 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:54 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2007 Gjermanie

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:54 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2006 113.000 Km

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:54 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:53 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Automat 2010 Fulle

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:53 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2009 Gjermanie

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:37 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:22 Makina , Lushnjë

���� TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:22 Makina , Fier

Toyota yaris 2008 nafte 1.4

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:45 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 naft 2011 klima

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 naft 2008 klima

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:39 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMATIKE E SHITUR FLM

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 Makina , Mallakastër

TOYOTA YARIS���� ⛽️ 1.4 Nafte Viti 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

toyota yaris ,Automat , 1.4 nafte viti 2007

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:21 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris-1.4 nafte-automatike-2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 Makina , Fier

Toyota Yaris 1.3 Benzin Ecofuel kamio Manuale -12

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:20 Makina , Fier

Toyota Yaris 1.3 Benzin kamio AUTOMATIKE -03

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:22 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA YARIS AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:21 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 nafte manual

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:21 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.3 benzine Automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:51 Makina , Vlorë

Toyota automat

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:21 Makina , Tiranë

Toyota yaris

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:35 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris Automat!!CMIMI I DISK

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:25 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 Nafte AUTOMAT,cmimi diskutueshem

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:08 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris Automatic

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:08 Makina , Tiranë

Makina me Qira, 6+1 Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:03 Makina , Durrës

����Toyota yaris ����1.4 nafte

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:49 Makina , Tiranë

Okazion.Toyota Jaris Automat 1.4 Nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:37 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:12 Makina , Durrës

Toyota Yaris 2010 Okazionn

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS - 1.4 NAFTE - KLIMA - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:07 Makina , Vlorë

Toyota automat

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:04 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 NAFT Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:58 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Yaris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Yaris ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Yaris ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Yaris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione