Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw 530 - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 1295
Audi , 103
Ford , 16
Toyota , 10
Land Rover , 10
Fiat , 9
Nissan , 8
Porsche , 6
Smart , 5
Peugeot , 4
Citroën , 3
Seat , 2
Škoda , 2
Saab , 2
Subaru , 2
MINI , 1
Opel , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 530,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bmw 530 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 01:48
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 17:57
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 18:47
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

49 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:54
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:44 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530i Benzine Gaz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:48 Makina , Tiranë

Bmw 530d F10 gjendje perfekt

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 Makina , Durrës

BMW 530

6 999 EUR

Sot 16:08 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q8 55TFSI 2020

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:38 Makina , Fier

OKAZION‼️BMW 525XI DRIVE FULL ‼️

5 900 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz SCLASS Extra Full ‼️

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:28 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 Full ‼️AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:52 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2009.Nderrohet

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Nderrohet

3 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende Nderrohet

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:29 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 Nderrohet

7 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

Ford fiesta Titanium brc fabrike

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:11 Makina , Durrës

Audi A6 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:53 Makina , Fier

BMW 530 d. Okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:46 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Fier

C 400 BENZIN 2016 AMG LOOK 2020 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:46 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

17 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Fier

SMART 1.5 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Fier

AUDI A7 3.0 BENZIN SUPERCHARGER MEGA FULL OPSION

23 890 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Makina , Fier

GOLF 4 1.4 BENZIN 2001 SUPER GJENDJE

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2007 4X4 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:42 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S 550 LUNGO 4 MATIC

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

E CLASS 350 NAFT 2011 FULL OPSION

12 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFT 2006 FULL OPSION

5 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.2 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

GOLF 5 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE (240 HP)

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

BMW X5 3.0 S.I BENXIN

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

GLC COUPE 250 NAFT 2018 FULL OPSION

46 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:39 Makina , Fier

E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 800 EUR

Sot 13:39 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO 2.0 NAFT SUPER GJENDJE

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO AUTOMATIK 2009 SUPER GJENDJE

4 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Makina , Fier

KIA K7 3.0 Lpi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

����FORD KUGA TITANIUM 2.0TDCI 4WD����Liber sherbimesh

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

����Audi q5 3.0Diesel Super Full Options ����Liber Sherbimes

15 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE VITI:2007 ����

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI:2007 NGA GJERMANIA

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Makina , Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE VITI:2009 170.000 KM ORIGJINALE

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:55 Makina , Durrës

C 300 BENZIN/GAS VITI:2012 FULL OPTION SHUM E VECANT

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Makina , Shkodër

BMW 530 d x-drive M fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:48 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

43 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 530 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione