Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz c - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 15007
Audi , 330
BMW , 179
Ford , 137
Volvo , 136
Toyota , 86
Land Rover , 69
Opel , 63
Fiat , 50
Peugeot , 44
Porsche , 28
Citroën , 20
Renault , 18
Seat , 17
Smart , 17
Nissan , 14
Škoda , 13
Hyundai , 12
Chrysler , 9
Honda , 9
Chevrolet , 8
Mazda , 7
MINI , 7
Lancia , 7
Jeep , 6
Jaguar , 5
Suzuki , 4
Hummer , 4
Ssangyong , 4
BAIC , 3
Buick , 3
Cadillac , 3
Acura , 3
Isuzu , 2
Kia , 2
Dodge , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Bentley , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz c,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz c Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:27 Makina , Berat

Mercedes Benz C Class

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:25 Makina , Durrës

C 220 Naft Automat

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:24 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:21 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 naft

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:20 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:19 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESSOR BENZIN GAS

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:18 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 Makina , Elbasan

�� MB C class 2012 220 nafte ��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:13 Makina , Tiranë

Benz C 180 kompresor

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:13 Makina , Tiranë

Benz C 180 kompresor

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:11 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI FULL 2016

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:10 Makina , Durrës

Shitet E350 nafte 2017

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:09 Makina , Lezhë

Shitet C 220 me portobagazh 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:07 Makina , Durrës

Shitet Golf 7 GTI Performance

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 200 Automat Avangarde

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO ELEGANCE AUTOMAT NAFT SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Makina , Durrës

Mercedes Benz C180 Benzine Gaz Avantgarde

7 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Makina , Vlorë

Fiat Grande Punto 1.9 (ABARTH) nderrohet / shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:55 Makina , Fier

Mercedes-Benz W202

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:54 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-CLASS C-220 FULL OPTION

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:53 Makina , Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:46 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-200 AMG LOOK PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:45 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-CLASS 220 AVANGARDE

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 17:36 Makina , Tiranë

Mercedez benz

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 180

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:34 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Makina , Tiranë

c clas 300 4 matic

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:24 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

��OKAZION FORD FOCUS 1.6 TDCI 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:21 Makina , Vlorë

C clas 220

4 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:11 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 NAFTE VITI 2011 AUTOMAT FULL OPTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:04 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:01 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 TDI 2016 S line ����

19 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:00 Makina , Durrës

Mercedes Benz C300 4 Matic

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Makina , Durrës

C180 BENZIN/GAZ 2008

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Makina , Durrës

⚜️SHITET MERCEDES BENZ C300 2013 Benzin-Gaz⚜️

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

5800€ i diskutueshem C220 Viti 2008 w204

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 VITI 2016 FULL OPTIONS

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 VITI 2009 NAFTE FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

SHITET E CLASS 4 MATIC VITI 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO S60 D4 MOMENTUM S/S HEICO

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz c | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione