Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Reno Clio - Makina Të gjitha në Shqipëria

Renault , 1018
Audi , 117
BMW , 85
Ford , 63
Toyota , 42
Land Rover , 39
Fiat , 27
Opel , 26
Peugeot , 16
Porsche , 12
Nissan , 11
Volvo , 9
Seat , 7
Škoda , 5
Citroën , 5
Smart , 5
Mazda , 4
Jaguar , 4
Honda , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Hummer , 3
Hyundai , 3
Saab , 3
Daihatsu , 3
Chrysler , 2
Kia , 2
Dodge , 2
Jeep , 2
MINI , 1
BAIC , 1
Suzuki , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Reno Clio,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Reno Clio Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:02 Makina , Fier

‼️OKAZION Q7 2013 TDI ‼️

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:15 Makina , Tiranë

Okazionnnn AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:15 Makina , Elbasan

Nisaan Versa

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:15 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:56 Makina , Fier

Peugeot 3008 nafte viti 2012 panoramike

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

VW GOLF GTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:41 Makina , Durrës

S 550L B & Gaz

Dje 23:09 Makina , Korçë

����❌SHITET E220 CDI AMG-LINE/AUTOMATIK❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Makina , Durrës

Golf 7 2.0 Bluemotion

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:05 Makina , Durrës

Bmw 520 D/Hybrid

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:39 Makina , Fier

Reno Clio

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Lancia Musa Automat 1.3 Benzine Gaz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzine 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA220 4 Matic

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:36 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:36 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:35 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:35 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:35 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:35 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:35 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:31 Makina , Vlorë

Fiat Grande Punto 1.9 (ABARTH) nderrohet / shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 SD4

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION FULL OPTION

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC Coupe 220 4 Matic

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 7 Vende��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 1.6 TDCI

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:23 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C Klass

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 4x4 Automat 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TDI S4 PACKET

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 Nafte

21 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:11 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:07 Makina , Kukës

FORD FIESTA 2007, 1.4NAFTE, MANUALE, 4 DYER

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-class W205 super gjendje si i ri

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:49 Makina , Fier

Shitet Cla 200d

25 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:34 Makina , Berat

Range rover evoque autobiography dynamic /nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:24 Makina , Durrës

SKODA YETI 1.2 BENZINE 2010 AUTOMAT PANORAM

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:24 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 180

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC-FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:25 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA AUTOMATIKE 2.0 Benzine/Gaz FULL

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 Makina , Durrës

Glk 220 - 4 Matic 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Reno Clio | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione