Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai sonata - Makina Të gjitha në Shqipëria

Hyundai , 195
Audi , 4
BMW , 2
Chevrolet , 1
Ford , 1
Hummer , 1
Jeep , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyundai sonata,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Hyundai sonata Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 20:34
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai Sonata 2.0 100% Gas

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:04 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

Hyundai Sonata

9 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 20:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Berat

2014-2015 hyundai sonata 100% gaz nga fabrika

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 08:47 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
16 Qer 18:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 100% Gaz 2014

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 16:34 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Sonata 100 % Gaz Fabrike

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 01:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

Shitet Hyundai Sonata viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:29 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 100% Gaz 2016

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 17:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Korçë

Shitet me porosi hyundai sonata gas fabrike 178000 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 20:34
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai Sonata 2.0 100% Gas

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 16:19 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Krujë

Hyundai Sonata 2014 2.0 lpg

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 11:02 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

SHITET HYUNDAI SONATA 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
03 Qer 22:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

HYUNDAI SONATA 2.0 LPI

8 100 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 00:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Vlorë

❌Hyundai Sonata 2016 ❌

8 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 14:02 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata

9 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 11:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% gaz

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 10:43 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet hyundai sonata gaz 200,2018

130 000 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 10:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 10:19 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:17 Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Pjes kembimi audi a7 2013 benzin

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 19:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet hyundai sonata perfekte

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 15:53 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet hyundai sonata 2016 2.0 gaz

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Maj 13:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata vetem Gaz fabrike okazion

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 09:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

SHITET Hyundai Sonata 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 18:22 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shes Hyundai Sonata

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 12:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% Vetem Gaz Okazion

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 12:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 2016 Gaz

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 22:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shes Hyundai Sonata

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 17:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

Hyundai Sonata

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Pri 12:26 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2013 (amerike) 2.4 benzine/gas

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 14:29 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

HYUNDAI SONATA Viti Prodhimit Fund 2015 2.0 Benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Pri 13:45 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 100%gaz

9 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Pri 12:04 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai Sonata 2.4 Benxine+ELEKTRIKE Hybrid

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 23:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Sonata LPG(Vetem gaz)

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 22:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2016

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 14:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai Sonata

3 800 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 22:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Sonata Hybrid benzin-gaz

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 21:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai Sonata 2017 100% Gaz

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 12:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Okazion: huyndai sonata 7600 euro

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 10:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Shitet Hyundai Sonata 100% Gaz

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 23:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

OKAZION!SUPER SONATA FULL OPTION!

10 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyundai sonata | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione