Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 27306
Ford , 2591
Audi , 463
Opel , 343
BMW , 294
Citroën , 201
Toyota , 195
Volvo , 161
Fiat , 106
Peugeot , 96
Land Rover , 87
Renault , 65
Hyundai , 59
Smart , 47
Nissan , 46
Chrysler , 35
Seat , 33
Škoda , 30
Mazda , 21
Porsche , 20
Acura , 18
Mitsubishi , 18
Honda , 18
Alfa Romeo , 17
Jeep , 17
Chevrolet , 17
Lancia , 15
MINI , 11
Kia , 9
Jaguar , 7
Daewoo , 6
Cadillac , 5
Ssangyong , 5
Dodge , 5
BAIC , 4
Dacia , 4
Suzuki , 4
Saab , 4
Daihatsu , 4
Aixam , 3
Subaru , 3
Ferrari , 3
Isuzu , 2
Buick , 2
Tesla , 2
Alpina , 2
Infiniti , 2
Lexus , 2
Lotus , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
MG , 1
Bentley , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:07
Linku:
Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-220 Blutec

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
24 Maj 10:58
Linku:
Makina , Tiranë

C klasse 2013 Automat

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:43
Linku:
Makina , Elbasan

C class 220 cdi avangard

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:49
Linku:
Makina , Durrës

VW POLO 1.6 TDI AUTOMAT 11 ardhur nga ZVICRA ����❌����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C250 CDI AVANTGARDE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:12 Makina , Tiranë

FORD GRAND C MAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 2012 ME DOGAN ZVICRA

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:12 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:11 Makina , Tiranë

���� C200Kompresor Automat Benzine-Gas (Stag) ����

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:10 Makina , Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ AVANTGARDE C-220 NAFTE AUTOMATIC 7-G

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Makina , Durrës

C Class 180 Benzin Gaz

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07
Linku:
Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-220 Blutec

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:07 Makina , Durrës

❌C 220 CDI - 2008 - KAMBIO AUTOMATIKE - AVANGARDE❌

8 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 Makina , Durrës

❌ C 220 CDI - MODEL 2012 - AUTOMATIKE - Look AMG ❌

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Makina , Durrës

SHITET C CLAS 200 CDI BLUE EFFICIENCY AUTOMAT FUNDI 2011

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:06 Makina , Korçë

SHITET MERCEDES BENZ AVANTGARDE C-220 NAFTE AUTOMATIC 7-G

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ AVANTGARDE C-220 NAFTE AUTOMATIC 7-G

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Makina , Vlorë

Mercedes benz C classe 220 Automat Viti 2008...

7 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 Makina , Lushnjë

C class 220

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 Makina , Durrës

Audi A7 Prestige 3.0T Supercharged

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:03 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:03 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:03 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:58 Makina , Elbasan

Toyota auris 2.0 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR AVANGARD MANUAL VITI 2006 SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:55 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 200 CDI, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet C230 4matic ❌❌

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:55 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:55 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 200 CDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 Nafte Full option

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:51 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:51 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

VOLVO S40 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

7 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Fier

GOLF 4 1.4 BENZIN 2001 SUPER GJENDJE

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S 550 LUNGO 4 MATIC

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

GOLF 5 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE (240 HP)

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

E CLASS 350 NAFT 2011 FULL OPSION

12 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.2 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 Makina , Fier

E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 800 EUR

Sot 16:46 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO 2.0 NAFT SUPER GJENDJE

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO AUTOMATIK 2009 SUPER GJENDJE

4 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Lezhë

C class

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Touran Sapo ardhur nga zvicra

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:45 Makina , Tiranë

MERCEDEZ C 220 NAFTE 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:45 Makina , Tiranë

MERCEDEZ C 300 4 MATIC 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:45 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:45 Makina , Tiranë

CLS 350 4-MATIC ///AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:44 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ CLS 350 ///AMG ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:36 Makina , Durrës

Okazion ! BMW 528i M Packet

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:36 Makina , Durrës

Okazion !! Mercedes Benz E350 Cdi

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:36 Makina , Tiranë

Okazion !! Mercedes Benz S400 4Matic Lungo 2018

66 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:36 Makina , Durrës

Mercedes C250 4matic cdi

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

C class cls Cls Cat caddy Caddy C class Caddy cls Cls

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione