Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

240 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1557
Audi , 268
Ford , 95
BMW , 92
Toyota , 32
Opel , 32
Land Rover , 29
Volvo , 24
Renault , 21
Mitsubishi , 19
Fiat , 18
Škoda , 17
Peugeot , 13
Citroën , 10
Nissan , 9
Hyundai , 7
Porsche , 7
Seat , 6
Jaguar , 5
Honda , 4
Chevrolet , 4
Suzuki , 3
Rover , 3
Lancia , 3
MINI , 2
Kia , 2
Ssangyong , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
BAIC , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 240,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 240 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 12:29
Linku:
Makina , Durrës

❌����MERCEDES-BENZ E280CDI ❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:38
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E-class 220d 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:07
Linku:
Makina , Durrës

VW POLO 1.6 TDI AUTOMAT 11 ardhur nga ZVICRA ����❌����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 14:12
Linku:
Makina , Shkodër

MERCEDES W211 220 - VITI 2005 - MANUALE.

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:43 Makina , Tiranë

Shitet ML 350 viti 2013 full option evropiane��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Makina , Korçë

Mercedes Benz C 240 Avantgarde BENZINE

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:21 Makina , Elbasan

OKAZION/TIGUAN/4X4/2.0TDI/AUTOMAT/FULL/MUNDËSI/NDËRRIMI/

9 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:07
Linku:
Makina , Durrës

VW POLO 1.6 TDI AUTOMAT 11 ardhur nga ZVICRA ����❌����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:45 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 6 Tdi 1.6 Diesel / Automat

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:27 Makina , Kukës

AUDI A4 S line 2.0 TDI AUTOMATIC S-tronic Full Opcion

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Evoque 2014 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Evoque 2013 PRESTIGE PREMIUM VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 14:50 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 520 nafte 2.0

11 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Makina , Tiranë

Okazion E240 benzin+gaz

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

Volvo XC60 ����

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

OKAZION AUDÌ A6 2.5 TDI QUATTRO KAMIO AUTOMATIKIKE

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 Makina , Tiranë

Super okazion

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Okazion 24h ML 270 cdi automatik Naft

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:50 Makina , Durrës

OKAZION!! ML 350 BLUETEC

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Durrës

S 320 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION

21 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 Makina , Tiranë

VW Passat 2.0 TDI EUROPE

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Makina , Tiranë

Audi a3 S LINE

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 Makina , Durrës

Okazion benz 240 viti 80

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 10:39 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT FULL FULL

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:27 Dyqani Makina , Elbasan

Audi Q5 3.0 TDI AUTOMATIC

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

GOLF 5 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE (240 HP)

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Makina , Durrës

BMW 530

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Korçë

Nissan navara 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Krujë

VW CADDY MAXI 2010, 7-vendesh me dogan, mundesi nderrimi

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:39 Dyqani Makina , Fier

Mitsubishi Outlander 2.0 di-d 140 cv

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:34 Makina , Lezhë

VW PASSAT AUTOMAT 2.0 NAFTE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Dyqani Makina , Fier

Audi Q7 S-Line 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:09 Makina , Tiranë

Audi a6 3.0 naft

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:59 Makina , Elbasan

��0688449918

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

E 240 benzine + gaz

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:58 Makina , Pogradec

MERCEDES B-CLASS 180 AUTOMATIKE

4 500 EUR

Sot 01:08 Makina , Korçë

Mercedes e class 240

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:56 Makina , Tiranë

LANCIA THEMA 3.0.Multijet.AUTOMAT.Panorama 12.500����

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:40 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN R-LINE FABRIKE GJENDJA PERFEKT

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

C class w204

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 Makina , Tiranë

VW GOLF 7

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:27 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Passat 4.500€ Disk Makina si e re.

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 Makina , Elbasan

OKAZION Ml 350 Diesel 2014 full opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 Makina , Tiranë

��OKAZION Benz E class benzine/gaz

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:15 Makina , Elbasan

C2.2Automat Naft Viti 11.06.2007

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 220 EVO

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:08 Dyqani Makina , Durrës

FORD TORNEO NAFTE 1.8 VITI 2007 I SAPO TAKSUAR NE SUPER GJEN

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Makina , Tiranë

Mercedes benz E-Class 220 BLUEFICENCY AVANTGARDE

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E-class 220d 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 240 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 240 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLK-Class
  • 240 në kategorinë All Category
  • 240 në kategorinë Makina | Land Rover
  • 240 në kategorinë Makina | Fiat | Panda
  • 240 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • 240 në kategorinë Makina
  • 240 në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • 240 në kategorinë Automjete
  • 240 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • 240d në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | SL 560 | SL-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione