Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c 220 ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 10844
Audi , 129
BMW , 66
Ford , 61
Toyota , 39
Fiat , 26
Opel , 19
Renault , 15
Peugeot , 12
Nissan , 11
Land Rover , 11
Volvo , 11
Smart , 10
Acura , 8
Citroën , 8
Seat , 7
Honda , 6
Mazda , 5
MINI , 5
Škoda , 5
Porsche , 5
Chevrolet , 4
Kia , 3
Hyundai , 3
Dodge , 3
Saab , 3
Aixam , 3
Jeep , 3
Chrysler , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Jaguar , 2
Alpina , 2
Lancia , 2
Ferrari , 2
BAIC , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1

Gjej c 220 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko c 220 ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz c 220, apo c 200, c 300, e shume te tjere me çmimet më të volitshme. c 220 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej c 220 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Dje 15:45
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 13:43
Linku:
,

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:39
Linku:
,

Okazion !! Benz c-class automat 2900€

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 19:33
Linku:
,

����Mercedes-Benz GLK220 CDI 2009 ����

11 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 10:50
Linku:
,

Shitet C220 Viti 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:11 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:11 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:11 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 ,

�� Mercedes-Benz GLC300 ��

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:11 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 ,

mercedez benz c clas 220 cdi

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 ,

Volvo C30 Manual 1.6 Disel 2008 okazion shira

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 ,

Shitet mercedes c clas 220 evo

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:28 ,

Shitet Mercedes Benc C 270 cdi Full me 220 mij kilometra me

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 ,

���� Audi A4 2.0 TDI ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:24 ,

���� Volkswagen Polo 1.2 ����

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:24 ,

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:08 ,

‼️C Class 220 / Diesel / 2008 / AUTOMAT ‼️

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:57 ,

�� SHITET �� C Class 220 Evo Cdi Diesel / Automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

Shitet C Clas 220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:33 ,

Mercedes c klase 220 automat viti 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:29 ,

Mercedes Benz C class 220 Evo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:15 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:15 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:15 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:15 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Ford Galaxy Automat 2.0 sapo ardhur

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:13 ,

VW PASSAT 2010 2.0TDI 4x4 SAPO ARDHUR

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Volvo xc90 3.0 Benzine/gaz ZVICRA������������

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:13 ,

BMW SERIA 5 F10 530D ardhur nga gjermania ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:13 ,

Okazionnn MERCEDES-BENZ C200CDI SAPO ARDHUR

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

Opel Astra 1.9 nafte 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:01 ,

RENO CLIO BENZIN/GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:55 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 ,

Mercedes Benz C Class w204 220 cdi automatik

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 ,

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 ,

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 ,

ML 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 ,

Mercedes Evo 220 Cdi, Automat F1, 2008, letra per 1 vit

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:52 ,

Shes C class 220

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:43 ,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 ,

Audi A3 2.0 Tdi Sline -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:40 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:40 ,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

OKAZION Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:24 ,

Mercedes Benz C220 EVO

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

Mercedes C-Class 220 CDI Avangard (2006)

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:21 ,

Shitet nderohet 220 automat

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Kerkoni për c 220 ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - c 220.


Blej c 220 ne Shitje


Eksploro njoftimet për c 220 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko c 220 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, c 220, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, dhe shumë c 220 ne shitje të tjerë Kërko c 220 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për c 220


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime c 220 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • c 220 në kategorinë Makina
  • c 220 në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • C 220 në kategorinë All Category
  • C 220 në kategorinë Makina | Peugeot
  • C 220 në kategorinë Makina | Ford | C-Max
  • C 220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • C 220 në kategorinë Makina | Smart
  • C 220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | B 200 | B-Class
  • C 220 në kategorinë Makina | BMW | Seri 6
  • C 220 në kategorinë Automjete

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione