Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina okazion - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 8180
VW Volkswagen , 4234
Ford , 2321
Audi , 2133
BMW , 1679
Opel , 1215
Fiat , 925
Toyota , 781
Renault , 759
Peugeot , 615
Citroën , 475
Nissan , 358
Volvo , 354
Hyundai , 353
Land Rover , 332
Smart , 308
Alfa Romeo , 226
Seat , 218
Mitsubishi , 179
Škoda , 140
Chevrolet , 129
Lancia , 126
Porsche , 120
MINI , 106
Mazda , 104
Chrysler , 88
Jeep , 81
Kia , 80
Suzuki , 73
Jaguar , 72
Honda , 69
Daihatsu , 45
Dodge , 41
Ssangyong , 34
Saab , 33
Daewoo , 29
Dacia , 28
Rover , 25
Cadillac , 22
Subaru , 13
MG , 8
Hummer , 6
Acura , 5
Infiniti , 5
Lexus , 5
Maserati , 4
Lincoln , 4
GMC , 4
Tata , 4
Artega , 3
KTM , 3
BAIC , 2
Buick , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Proton , 1
Landwind , 1
Yugo , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina okazion,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina okazion Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 19:11
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! AUDI A8 MATRIX Full Extra

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 17:57
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 18:47
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

49 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 05:32 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 05:26 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:58 Makina , Korçë

��C220 Nafte Automatike 2009 Sapo Ardhur Nga Zvicra ��������

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 03:58 Makina , Pogradec

Mercedes E220 Nafte Blueefficiency Automatike 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 03:52 Makina , Korçë

Subraru Forester 2.0 Nafte Manuale 2009

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 03:52 Makina , Lushnjë

Mercedes S350 Gaz+Benzine LUNGO Full Extra LooK//2012 Viti 2

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 03:52 Makina , Korçë

Range Rover Sport 2.7 Nafte Automatike 2006 Super Gjendje ��

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:52 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.2 Nafte Manuale Viti 2012

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 03:49 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 03:28 Makina , Krujë

‼️touran1.9 viti 2009 5000€ okazion‼️

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:04 Makina , Tiranë

Shitet ford focuc 2001 okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 02:05
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:21 Makina , Tiranë

Okazion BMW seria 3 viti 2011 benzine-gaz 100% super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:20 Makina , Durrës

Okazion ML 350 nafte 16800€

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 00:20 Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:07 Makina , Tiranë

3 SMARTA SUPER OKAZION

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:01 Makina , Berat

OKAZION E-Class 270 Cdi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 23:58 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:58 Makina , Durrës

❌ OKAZION AUTOMAT ❌️ Bmw Seria 118

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:45 Makina , Tiranë

Shitet renault 1.5 naft

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 23:45 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:36 Makina , Tiranë

Super Okazion Audi 3 Sedan

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

VW PASSAT CC

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:21 Makina , Durrës

Audi A8 full me letra okazion !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:21 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:21 Makina , Tiranë

Okazion

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! GLE 350 CUPE VITI 2016 FULL OPSION

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 23:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEC - 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 Blutek - VITI 2012 AMG PAKET

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! MERCEDES - BENZ - REPLIKA - VITI 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 23:11 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 NAFTE - VITI 2012 FULL OPSION

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:08 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 - VITI 2012 AMG PAKET

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:02 Makina , Durrës

X5 2010 benzin OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 23:02 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:32 Makina , Tiranë

�� SHITET OKAZION �� Renault 1.9 Tdi Diesel / Manuale

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 22:28 Makina , Krujë

Mercedes Benz E klas 2012 Super Gjendje Okazion

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 Makina , Elbasan

OKAZION/TIGUAN/4X4/2.0TDI/AUTOMAT/FULL/MUNDËSI/NDËRRIMI/

9 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10

3 060 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:22 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:19 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET CAPTIVA 4X4!!!AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2010 ME DOKUM

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:16 Makina , Fier

“OKAZION” Ml280 Look AMG fabrike.

6 999 EUR

Dje 22:00 Makina , Durrës

FORD FOKUS OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:57 Makina , Fier

C220cdi avantgarde manual viti 2004 okazion

Dje 21:48 Makina , Tiranë

Range Evoque super okazion

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 21:48 Makina , Fier

Mercedes Benz GL350 2015 //AMG LINE FULL OPSION OKAZION

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina okazion | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione