Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez benz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 11682
Audi , 60
Ford , 27
BMW , 22
Land Rover , 13
Toyota , 12
Volvo , 7
Chrysler , 5
Fiat , 5
Acura , 5
Citroën , 5
Ssangyong , 5
Peugeot , 5
Smart , 5
Renault , 5
Opel , 4
Honda , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Artega , 2
MG , 2
Aixam , 2
Jeep , 2
Bentley , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez benz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 13:16
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedez benz

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:38
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES -BENZ E 350 4MATIC AMG LINE

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 21:59
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 08:06 Makina , Tiranë

CLS 550 BITURBO (Shitet/Nderrohet)

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:22 Makina , Tiranë

(Okazion) Shitet Makina

10 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:53 Makina , Tiranë

GLE

46 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:51 Makina , Durrës

❌️ Mercedez-benz S320 cdi, gjendja super, pa Taks Luksi

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Korçë

Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz w203 Automat 2.7��

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:42 Makina , Tiranë

Volvo xc60 +100GAZ ���� R desing

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Makina , Elbasan

Mercedez Benz E class 220 cdi 2005 automat full option

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:50 Makina , Durrës

SHITET MERCEDEZ BENZ AUTOMAT

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Makina , Tiranë

Mercedez Benz 200 Benzine+Gaz Coupe

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:13
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:07 Makina , Tiranë

Volvo xc60 R-desing

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Makina , Durrës

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Makina , Librazhd

Mercedez benz okazione

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:14 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedez-Benz C-Clas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:08 Makina , Elbasan

E350 2011 Automat full

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Makina , Elbasan

Ml350 2013

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:41 Makina , Durrës

Mercedez Benz EClass320 Evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI PREMIUM //BMT *2015 ECO PANORAMA

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:36 Dyqani Makina , Tiranë

mercedez benz cls 350

14 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:34 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E Class

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:29 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedez benz Okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Dyqani Makina , Tiranë

MB-S 350 Lung

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Makina , Pogradec

Mercedes Benz B 200 Cdi Automat Gjermania

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:55 Makina , Durrës

Mercedes-benz w211 E280 Cdi

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:35 Makina , Tiranë

Mercedes - Benza E class 2010

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:24 Dyqani Makina , Durrës

C 220 Naft Automat

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:07 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI FULL ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:55 Makina , Lezhë

Shitet Cklas 220 CDI

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:00 Makina , Tiranë

Peugeot 207 Super Ekonomike

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:07 Makina , Tiranë

OKAZION Range Sport 3.0 ( 306 Kuaj ) HSE DYNAMIC Zvicra

27 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:32 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDEZ BENZ ML 270, VITI 2001

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 13:22 Makina , Durrës

C klas W204����200 CDI ELEGANCE, Automat Tronic����

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:10 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C300 4Matic 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:03 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C300 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 Makina , Fier

E250 4 matic

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:14 Makina , Pogradec

MERCEDES-BENZ E240

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:12 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez benz S350 4MATIC

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:11 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez -Benz

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:06 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz E350

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:59 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez - Benz E220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:57 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz E220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:57 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E220

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:38
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES -BENZ E 350 4MATIC AMG LINE

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:13 Makina , Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:21 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:19 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione