Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

foristrada - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mitsubishi , 23
Nissan , 19
Land Rover , 17
Hyundai , 14
Jeep , 12
Audi , 10
Ssangyong , 9
Ford , 6
Toyota , 5
BMW , 4
Chevrolet , 3
Infiniti , 3
Kia , 3
Opel , 3
Porsche , 3
Honda , 2
Isuzu , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Mazda , 1
Renault , 1
BAIC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe foristrada,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj foristrada Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:59 Makina , Elbasan

HYNDAI 4x4 SANTA-FE 2.2 NAFTE VITI 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 14:38 Makina , Fier

L200,NAVARA,AMAROK,HILUX,ETJ

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 20:11 Makina , Kavajë

Shitet jeep wrangle unlimited sport

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 10:34 Makina , Tiranë

SHITET ose nderrohet MERCEDES

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 17:45 Makina , Fier

Shitet 4x4 foristrada

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 15:53 Makina , Kukës

Disqe

300 EUR

14 Sht 19:52 Makina , Tiranë

Goma of rroad

450 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Sht 23:11 Makina , Shkodër

Foristrada nrrohet 4x4 honday Tocson 1.9 naft full.07.dogan

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 22:48 Makina , Shkodër

Foristrada 4x4 chavrolet captiva 1.9 naft full automat

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 22:39 Makina , Shkodër

Foristrada 4x4 song jong Mercedes 1.9 naft 08.

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 22:30 Makina , Shkodër

Foristrada ll

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 21:13 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per foristrada 4x4

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Sht 21:13 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 21:13 Makina , Kurbin

Mitsubishi L200

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 12:53 Makina , Shkodër

Pjes kembimi Chavrolet Captiva

50 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Gush 18:49 Makina , Durrës

Renault Koleos super gjendje letrat e sapo paguara

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 23:20 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris / ndrrohet me foristrad

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 03:47 Makina , Pogradec

Isuzu 4x4

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 05:37 Makina , Tiranë

Mitsubish

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 14:37 Makina , Shkodër

SHITET FORISTRADA

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 18:43 Makina , Tiranë

Audi A6

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 07:18 Makina , Tiranë

Audi Q7

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 09:10 Makina , Elbasan

Shitet fuoristrada 4x4

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 12:48 Makina , Lezhë

Shitet per arsye mos perdorimi

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 18:10 Makina , Korçë

Blej makina

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 10:23 Makina , Elbasan

Shitet foristrada

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 17:00 Makina , Shkodër

Shiten pjes per bmw X3 kamjo automatik

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Jan 16:54 Makina , Shkodër

honday Tocson.4x4 nrrohet.1.9 naft ekonomike 07

3 750 EUR

16 Jan 12:44 Makina , Shkodër

Great wall hover 2.4 benzin gaz full. Kerkoj matorr

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 08:59 Makina , Tiranë

shitet foristrada

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 20:44 Makina , Korçë

Shiten dy makina BÇ, BJ 12, Gaz 69. Fatjoni 0692420788

4 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 10:58 Makina , Has

Shitet foristrada Mitsubishi L 200 viti 2000 Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 23:37 Makina , Tropojë

Shitet foristrada

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 16:08 Makina , Tiranë

Dodge Jurney

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 12:31 Makina , Shkodër

foristrada 4x4 micubishi

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 00:10 Makina , Shkodër

Nrrohet Foristrada 4x4 song jong 1.9 naft Automatik 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 00:04 Makina , Shkodër

Foristrada 4x4 song jong 1.9 naft ekonomike top

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 23:14 Makina , Elbasan

Shitet fuoristrada 4x4

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 09:00 Makina , Sarandë

Goma

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 16:06 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 22:51 Makina , Tiranë

Shitet pick up + kamper

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 14:01 Makina , Librazhd

2 mitsubishi okazion

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 11:35 Makina , Gramsh

Shitet Foristrada ML 270

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 12:04 Makina , Shkodër

Foristrada 4x4 honday Tocson 1.9 naft full.07.dogan

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 07:53 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA

1 LEK / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 02:07 Makina , Tiranë

Okazion foristrada Nissan pahfinder

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 23:45 Makina , Tiranë

Shitet 2 foristrada land rover edhe micubish

123 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Mar 17:04 Makina , Librazhd

Auto Dashi 2006 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 08:35 Makina , Librazhd

Foristrada

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 22:04 Makina , Pogradec

Marr foristrada mitsubishi pajero pa letra

1 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj foristrada | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione