Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

krah anglez | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 166
BMW , 126
Ford , 57
Mitsubishi , 41
Opel , 36
Nissan , 30
Land Rover , 25
Toyota , 20
Volvo , 12
Renault , 12
Porsche , 11
Jeep , 10
Chrysler , 9
Škoda , 6
Peugeot , 6
Fiat , 5
Jaguar , 4
Citroën , 4
Seat , 3
Smart , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Suzuki , 2
Hyundai , 2
Saab , 2
Honda , 2
Aixam , 2
BAIC , 1
Cadillac , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Yugo , 1
MG , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe krah anglez,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj krah anglez Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:57 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

AUDI A8 , 3.0 NAFTE (PA TAKSE LUKSI)

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:36 ,

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:36 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:30 ,

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:30 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE + GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LINE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 ,

PANAMERA 3.6 BENZIN 2016 FULL OPSION

33 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:47 ,

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

C300 2012 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:35 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:44 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

ML 350 4matic 2012 BLUETEC FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:44 ,

R 320 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:44 ,

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

37 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:44 ,

VOLVO XC90 2.5 BENZIN+GAZ 2007 (6+1) SUPER GJENDJE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

ML 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:44 ,

SUBARU IMPREZA 2.0 BENZIN+GAZ 2015

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:44 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:41 ,

GL 350 4matic 2014 FULL OPSION AMG LINE

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:41 ,

DODGE RAM1500 2009 5.7 HEMI BENZIN

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

MINI COOPER 1.6 BENZIN 2013 (184HP) FULL OPSION

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:41 ,

VOGUE 3.0 NAFT 2003 FULL OPSION

4 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

FORD KUGA 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

9 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 ,

jeep 2.5 naft

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Mercedes C 220 CDI Automat Avantgard 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO AUTOMATIK 1.3 NAFTE VITI 2009 ME DOKUMENTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:58 ,

SHITET C 280 4 matic 100.400 Milje.

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:57 ,

Shitet & Ndrrohet C 230

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:51 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 4500euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 ,

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 ,

Shitet Hidroxhundo per C klas 220 250 cdi Automat

350 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 13:41 ,

Golf 6 Benzine-Gaz

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:48 ,

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:20 ,

Golf 5 1.4 Benzine Manual 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:11 ,

BMW E90 325i Benzin-Gaz ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:59 ,

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:19 Dyqani ,

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:16 Dyqani ,

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:16 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B-CLASS 180

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:16 Dyqani ,

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE MANUAL

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:16 Dyqani ,

VW JETTA 1.9 NAFTE VITI 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj krah anglez | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione