Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Range rover - Makina Të gjitha në Shqipëria

Land Rover , 3016
Rover , 233
Audi , 162
BMW , 101
Ford , 34
Toyota , 24
Opel , 20
Porsche , 15
Fiat , 14
Nissan , 9
Peugeot , 9
Seat , 8
Citroën , 8
Volvo , 8
Smart , 8
Jaguar , 7
Renault , 7
Honda , 5
Chrysler , 4
MINI , 4
Jeep , 4
Škoda , 3
Ssangyong , 3
Lancia , 3
Chevrolet , 3
Ferrari , 3
Cadillac , 2
Hyundai , 2
Subaru , 2
BAIC , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Range rover,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Range rover Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 15:00
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 10:07
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Range Rover 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 12:08
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET RANGER ROVER SPORT 3.0 BENZIN SUPERCHARGED FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
26 Maj 13:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 16:14 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07
Linku:
Makina , Durrës

VW POLO 1.6 TDI AUTOMAT 11 ardhur nga ZVICRA ����❌����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:07 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:03 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:03 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

17 700 EUR

Online
Sot 15:57 Makina , Tiranë

CLS

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:45 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Evoque 2014 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Evoque 2013 PRESTIGE PREMIUM VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Volkswagen Passat SE 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Audi A3 TDI S-Line 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Nderrohet

3 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende Nderrohet

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 Nderrohet

7 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Mercedes C 300 4 matic Look 63 AMG

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Okazion Mercedes C300 4 matic

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Audi A8L 3.0T

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:19 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2009.Nderrohet

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:19 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:16 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE EVOQUE - DYNAMIC - 2.2 NAFTE - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:06 Makina , Durrës

Range Rover Evoque SD4 Automatike 2.2 Nafte 122.000 Km

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:02 Makina , Korçë

Range Rover Sport 2.7 Nafte Automatike 2006 Super Gjendje ��

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 14:58 Makina , Tiranë

VW Golf 7 1.6 TDI Highline BlueMotion Automat 12/2016 Europe

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 Makina , Durrës

Range Rover Sport 2014 3.0 Nafte Automatike Full Options

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 14:49 Dyqani Makina , Tiranë

Renge rover sport 4.4 sdV8

37 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 Makina , Korçë

Tiguan Gaz 2010

8 499 EUR

Online
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 HSE DYNAMIC DESIGNO

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:54 Makina , Dibër

Audi A6 3.0Tdi quattro

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:51 Makina , Durrës

Range Rover 3.6 naft

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:44 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport Dynamic 3.0 Diesel

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Range rover | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione