Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

B clas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 47
Ford , 19
BMW , 17
Toyota , 10
Škoda , 5
Citroën , 5
Fiat , 3
Peugeot , 3
Chrysler , 2
Opel , 2
Hyundai , 2
Honda , 2
Smart , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
BAIC , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Volvo , 1
Renault , 1
Jeep , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe B clas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj B clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 13:44
Linku:
Makina , Tiranë

B Class 200 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

Sot 12:00 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:42 Makina , Korçë

Mercedes C200 Benzine+Gaz Automat

5 100 EUR

Sot 11:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:36 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Audi A5 SportBack 4 Dyer 3.0 Nafte

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 Makina , Tiranë

Golf 7+ 2017

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Makina , Tiranë

Okazion Audi A5 SportBack 4 Dyer

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:01 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:24 Makina , Lushnjë

OKAZIONNN Mercedes Benz C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

Hyundai sonata 2015 100%gaz

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:55 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:07 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ E CLAS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:44 Makina , Tiranë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:15 Makina , Tiranë

�� SHITET 2011 C Class Mercedes-Benz C300 PANORAMIC me targa

8 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 Makina , Tiranë

mercedes

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:08 Makina , Fier

mercedes

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 Makina , Elbasan

mercedes

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Makina , Elbasan

U Shit GOLF 5 Automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:36 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:57 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:10 Makina , Korçë

����Mercedes C200 Kompressor AMG LINE����

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:44 Makina , Tiranë

Skoda Octavia Automatik 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:04 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:46 Dyqani Makina , Vlorë

Okazion Mercedes-Benz

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:02 Makina , Elbasan

B clas Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 01:15 Makina , Tiranë

Okazionnnn AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP

17 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 23:13 Makina , Shkodër

B clas

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 19:10 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:20 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 13:53 Makina , Durrës

B class AMG Packet Full 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 13:44
Linku:
Makina , Tiranë

B Class 200 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 13:34 Makina , Durrës

B clas okazion

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 11:00 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 ( 306 Kuaj ) HSE DYNAMIC Zvicra

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 10:58 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:03 Makina , Kavajë

Benz B class 2006 ne gjendje shume te mire

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 21:05 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI FULL !! ������������

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 16:34 Makina , Durrës

Ford fiesta automat

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 13:04 Makina , Tiranë

B Clas

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 22:35 Dyqani Makina , Tiranë

B clas 180 cdi automatic

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 11:16 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 FSI 160.000 km ardhur nga Gjermania

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 11:16 Makina , Tiranë

Porsche Panamera S 4.8 2013 Carbon Edition

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 20:26 Makina , Tiranë

Okazion c clas 240 4 matic b.g i 2007 automat ose nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:51 Makina , Lushnjë

Audi a4 2008 automat

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 20:58 Makina , Vlorë

shitet per arsye mos perdorimi

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj B clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • B class në kategorinë Makina | BMW | Seri 7
  • b class në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • b class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • B class në kategorinë Makina
  • B Class në kategorinë Automjete
  • B class në kategorinë Makina | Hyundai | i10
  • B class në kategorinë Makina | Honda
  • B class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 280 | C-Class
  • B CLASS në kategorinë Pjesë këmbimi
  • B class në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione