Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroen c4 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Citroën , 1534
Audi , 222
Volvo , 148
BMW , 146
Ford , 123
Toyota , 78
Opel , 59
Land Rover , 59
Fiat , 50
Peugeot , 25
Renault , 19
Seat , 17
Nissan , 16
Porsche , 16
Smart , 15
Hyundai , 9
Mazda , 8
Škoda , 8
Honda , 6
Jeep , 6
Lancia , 5
Chevrolet , 5
Acura , 4
Jaguar , 4
Chrysler , 3
MINI , 3
Ssangyong , 3
BAIC , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Dodge , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen c4,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Citroen c4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 21:59
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:40
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI PREMIUM //BMT *2015 ECO PANORAMA

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 20:38
Linku:
Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:04 Makina , Tiranë

OKAZION Bmw x5 3.5d M-Packet viti 2016 Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA 220 4 Matic

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

37 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 220 4Matic Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA200 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

28 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Porsche Cayenne ��

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:05 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:55 Makina , Durrës

❗️SHITET CITROEN C4 Picasso 1.6 Nafte Automat 2009❗️

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Tiranë

Golf GTI OKAZION

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:19 Makina , Tiranë

VW GOLF 7

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:17 Makina , Tiranë

AUDI A7 2016 FULL

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 AMG LINE

1 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

Shitet citroen c4 Picasso 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Makina , Tiranë

BMW 520D F10

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 3.8 Benzin Gaz

22 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:50 Makina , Durrës

Okazion Ml550 4Matic Amg

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:29 Makina , Tiranë

FORD C MAX 2012 VITI 2.0 NAFT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

AUDI A 6 VITI 2005 OKAZION FULL EXTRAAAAAAAAAA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Korçë

Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 4x4 ❌Superrr ❌

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

TIGUAN PANORAM 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Dyqani Makina , Durrës

Tamburo per ferrari california

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:59 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes S 550L Benzin Gaz 2010

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Dyqani Makina , Durrës

Bmw 750 Li 2009 me letra Mundesi Nderrimi!

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:59 Dyqani Makina , Durrës

Bmw Z4 M40i viti 2021 Mundesi Nderrimi !

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes C220 cdi coupe viti 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:58 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Durrës

����SHITET BENZ C 220 CDI ����LOOK 63 AMG

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Durrës

Golf 7 full Option 2.0 diezel viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Durrës

Bmw 750Li 2016

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:55 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen c4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione