Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me Gaz ne Shitje | Njoftimet per Makina ne shitje

Mercedes-Benz , 9838
VW Volkswagen , 6982
Ford , 3327
Audi , 2825
Opel , 2625
BMW , 2314
Fiat , 1834
Renault , 1258
Peugeot , 968
Toyota , 847
Volvo , 735
Nissan , 672
Citroën , 572
Seat , 506
Hyundai , 440
Porsche , 438
Chevrolet , 387
MINI , 376
Škoda , 369
Alfa Romeo , 350
Jaguar , 307
Mitsubishi , 272
Suzuki , 262
Mazda , 243
Honda , 240
Jeep , 220
Land Rover , 190
Lancia , 182
Chrysler , 175
Kia , 161
Smart , 132
Daewoo , 114
Daihatsu , 97
Rover , 60
Hummer , 51
Subaru , 45
Dodge , 44
Dacia , 38
Cadillac , 37
Tata , 36
Saab , 30
Lincoln , 29
GMC , 25
Lexus , 23
Acura , 22
Great Wall , 22
Ssangyong , 17
Infiniti , 15
MG , 11
Piaggio , 11
UAZ , 9
Lada , 7
Buick , 6
BAIC , 5
Isuzu , 3
Zastava , 3
Aixam , 3
Bugatti , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
TVR , 1
Lotus , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Alpina , 1
Yugo , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Gjeni makina Gaz në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina Gaz në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina Gaz dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat Gaz në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Hyndai Ix35 viti 2010 me letra te paguara

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:00
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0T QUATTRO PREMIUM PLUS

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:08
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris -1.3 benzin gaz -automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
19 Sht 10:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Renault Clio, 1.2 Benzin Gaz Fabrike, 2010, Cel: 0692126959

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 23:40 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:40 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:40 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:39 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 23:39 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A6 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2006 ME DOKUMENTA SHQIPTARE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 23:39 Makina , Tiranë

BENZINË + GAZ 6+1 VËNDE

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:38 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 23:38 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 23:38 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:36 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:33 Makina , Durrës

Ford Fiesta ����GHIA,1.6 Benzine,Automat(Jo robotike),����

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 23:32 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 23:17 Makina , Tiranë

shitet automat 4*4 (B+G)

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:11 Makina , Tiranë

Audi A6 11000€

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:09 Makina , Fier

Shitet c230 benzin/gaz w203 - 1.8 kompresor avantgard

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 23:08 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 23:06 Makina , Vlorë

��Mercedes E350 Benzine “Behet 100% Me Gaz” Viti 2010 Full E

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 23:02 Makina , Berat

✅��Mercedes B160 Gaz+Benzine Automatike Me Letra Per 1 Vit

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 23:02 Makina , Pogradec

��✅Shitet&Nderrohet Toyota Venza Automatike 2016

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 23:03 Makina , Berat

�� Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine Manuale 2001

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:59 Makina , Tiranë

FORD MONDEO OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:59 Makina , Lushnjë

OKAZION FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:58 Makina , Fier

SHITET FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:55 Makina , Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:54 Makina , Lezhë

✅��Vw Golf 6 Kamio Automatike 2.5 Gaz+Benzine "100% Gaz" 201

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 22:52 Makina , Fier

C300 AMG line full panoram me dogan paguar super gjendje

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:52 Makina , Tiranë

DACIA SANDERO OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 22:52 Makina , Fier

SHITET DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 22:52 Makina , Lushnjë

OKAZION DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 22:52 Makina , Fier

SHITET SUZUKI SWIFT

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:52 Makina , Lushnjë

OKAZION SUZUKI SWIFT

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:51 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Furra per Lyrje me te gjitha paisjet

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:51 Makina , Tiranë

SUZUKI SWIFT OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:51 Makina , Tiranë

OKAZION! 2013 MERCEDES BENZ C350

10 000 EUR

Sot 22:51 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:50 Dyqani Makina , Kavajë

❌Audi Q7 Quattro❌

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:52 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 22:49 Makina , Fier

SHITET VW JETTA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 22:49 Makina , Lushnjë

OKAZION VW JETTA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 22:49 Makina , Elbasan

SHITET OPEL ZAFIRA 1.8 Gaz/Benzine

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 Makina , Tiranë

Smart four four

4 000 EUR

Online
Sot 22:48 Makina , Tiranë

Honda Crv

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:46 Makina , Durrës

OKAZIONN AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007����

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:45 Makina , Tiranë

HYUNDAI I20 OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 22:45 Makina , Fier

SHITET HYUNDAI I20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 22:45 Makina , Lushnjë

OKAZION HYUNDAI I20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 22:45 Makina , Tiranë

TOYOTA SEQUOIA OKAZION

36 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:45 Makina , Fier

SHITET TOYOTA SEQUOIA

36 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Makina Gaz në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina Gaz të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina Gaz, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina benzin gaz me qera ditore, Makina Gaz me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine Gaz të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina Gaz ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën Gaz tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina benzin gaz në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.

  • Gaz në kategorinë All Category
  • Gaz në kategorinë Makina
  • Gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • gaz benzin në kategorinë Makina | Toyota | RAV 4
  • gaz në kategorinë Automjete
  • Gazeta celesi shtepi me qera në kategorinë Shtëpi
  • gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 300 | E-Class
  • gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 280 | E-Class
  • Gaz në kategorinë Automjete
  • Gaz në kategorinë Makina | Buick

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione