Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

w204 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1542
Audi , 72
BMW , 32
Ford , 27
Land Rover , 17
Toyota , 14
Porsche , 10
Opel , 8
Fiat , 8
Volvo , 7
Citroën , 6
Nissan , 5
Peugeot , 5
Renault , 4
Seat , 3
Hyundai , 3
Honda , 3
Jeep , 3
Lancia , 3
Chrysler , 2
Hummer , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe w204,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj w204 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:19 Makina , Durrës

HUMMER H2 6.0 BENZIN+GAZ 2004

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:19 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:19 Makina , Fier

E 250 NAFT 2013 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Makina , Fier

C 180 BENZIN+GAZ 1999 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2020 FULL OPSION

64 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:18 Makina , Fier

BMW 118 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:18 Makina , Fier

AUDI A4 2.0 BENZIN 2011 FULL OPSION

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina , Durrës

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina , Tiranë

AUDI RSQ3 2.5 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:16 Makina , Tiranë

AUDI Q8 3.0 BENZIN HYBRID 2020 FULL OPSION

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:15 Makina , Tiranë

GL 350 NAFT 2016 FULL OPSION

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 Makina , Tiranë

VOGUE 4.4 NAFT AUTOBIOGRAPHY 2014 FULL OPSION

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:14 Makina , Fier

E 250 NAFT 2016 SUPER GJENDJE

18 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Makina , Tiranë

TOUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

23 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Makina , Tiranë

GOLF 7 2.0 NAFT 2014 FULL OPSION

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:10 Makina , Fier

AUDI A3 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

4 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Tiranë

AUDI S8 EXLUSIVE 2014 SUPER FULL

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:10 Makina , Fier

EVO 280 BENZIN 2008 FULL OPSION

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Lezhë

MERCEDES BENZ GAZELLE

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E350 amg avandgarde

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:08 Makina , Tiranë

C class

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:08 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:07 Makina , Fier

C 300 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT 2018 SUPER FULL OPSION

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Fier

CLK 270 NAFT 2003 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Fier

CITROEN C5 2.0 NAFT AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Makina , Fier

E 550 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Makina , Durrës

JAGUAR XF 2.2 NAFT 2012 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 Makina , Durrës

S 550 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

S 550 BENZIN+GAZ LUNGO 2009 SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Makina , Lezhë

PORSCHE CAYENNE 3.6 BENZIN+GAZ 2010 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

AUDI A6 50TDI 2019 FULL OPSION

39 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

GLE 350 4matic 2017 SUPER FULL OPSION

30 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

Pjese kembimi W204 kupe 2012 220blueficiency AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2019 FULL OPSION

44 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj w204 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • W204 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • W204 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 200 | C-Class
  • w204 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CL-Class
  • W204 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 320 | C-Class
  • w204 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 250
  • W204 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • W204 në kategorinë Automjete
  • w204 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • W204 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • W204 në kategorinë Makina | Suzuki | Grand Vitara

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione