Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Avensis

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota Avensis | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:02 Dyqani ,

Toyota Avensis

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

TOYOTA AVENSIS SHITET EDHE NDROHET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 ,

Toyota Avensi 2009 Automatike 2.2 Nafte

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:42 ,

Toyota Avensis 2005 Benzine

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:30 ,

Toyota avensis ndrrohet

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:14 ,

Toyota Avensis 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:11 ,

Okazion tyota avensi 2000 naft ekonomike full 07

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 21:41 ,

Toyota Avensis 2006. Me garanci

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 19:53 ,

Toyota Avensis benzin/gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 14:36 ,

Toyota avensis 2,2 automatic.

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 12:04 ,

TOYOTA AVENSIS

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:54 ,

shitet

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 12:26 ,

Toyota Avensis 1.6 benzine SUPER OKAZION

300 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 15:20 ,

Shitet toyota avensis per arsye emigrimi

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 22:22 ,

TOJOTA AVENSIS 2.0 NAFTE VITI 09 MANUAL

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:21 ,

Toyota avensis

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 14:18 ,

Shitet makine toyota

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Pri 01:36 ,

TOYOTA AVENSIS AUTOMATIK 2.2 NAFT 2011

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 10:59 ,

Shitet Toyota

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 15:53 ,

Toyota Avensis

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 16:13 ,

Shitet okazion Toyota Avensis

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 19:18 ,

shitet

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 10:47 ,

Shes toyota avensis

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 20:44 ,

OKAZIONNN 2700 EURO I PA DISKUTUSHEM

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 14:20 ,

Shitet Toyota Avensis 1.8 2007 Automatik, Benzinë - Gaz

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 11:56 ,

TOYOTA AVENSIS 2009

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 14:13 ,

Shes Toyota Avensis 2.0

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Mar 14:55 ,

Toyota avensis 2.0 td sw

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:50 ,

shes toyota

3 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 17:07 ,

SHITET TOYOTA VITI 2009 BENZINË GAZ

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 15:23 ,

shitet toyota

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 12:15 ,

Toyota Avensis Automat OKAZION!

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 12:13 ,

shitet taxi me lishenc okazion

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:02 ,

Toyota Avensis 2.2D-CAT

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 18:53 ,

Tayota Avensis 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 17:06 ,

Toyota Avensis 2.2 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 14:52 ,

Toyota avensis

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 21:08 ,

Toyota Avensis

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 20:34 ,

shitet

1 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:01 ,

Toyota

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 08:01 ,

Toyota

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 09:06 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 02:41 ,

okazion shitet toyota avensis

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:05 ,

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:24 ,

Toyota Avensis Touring Sports 1.8 Executive,

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Shk 11:53 ,

Toyota Avensis Automat

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 13:12 ,

Toyota Gjendje Super

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 17:27 ,

Toyota avensis 1.8 benxin gas 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 19:59 ,

Toyota avensis

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota Avensis | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione