Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biciklet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Acura , 16
Audi , 8
Toyota , 4
BMW , 4
Alpina , 2
Peugeot , 2
Bugatti , 2
Artega , 2
Ferrari , 2
Mazda , 1
TVR , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Biciklet,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Biciklet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:46 ,

Shitet Audi A8 L Presidenciale 2015

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:43 ,

❗Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:29 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Maxx Full !!!

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:28 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 09:40 ,

Golf 5 1.9

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 16:40 ,

Bmw seria 7 750i shitet nderrohet

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:21 ,

Tirana Smart Center..... erdhi furnizimi ��

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 20:17 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 16:22 ,

Biciklet

250 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 09:29 ,

Citroen Jumper 2014 Frigorifer Okazion shitet ose ndrrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:23 ,

BICIKLET

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 10:06 ,

seat leon

3 600 EUR

02 Pri 16:30 ,

⚫����SHITET FORD FIESTA����⚫

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 16:57 ,

Volkswagen Tiguan 2012

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Shk 13:02 ,

Shitet Mercedes-Benz C220

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 11:57 ,

MTB 26 inch €30

30 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 05:17 ,

Biciklet 29

220 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Nën 10:50 ,

Shitet biciklet

750 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 09:51 ,

Biciklet me bateri

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 16:55 ,

Shitet biciklet Cannondale

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 13:30 ,

Bicikleta

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 02:42 ,

Mazda

400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 13:44 ,

SHITET KS CYCLING BICIKLET GJERMANE 27*

300 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 14:18 ,

Biciklet 29

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 14:37 ,

Shitet biciklet

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 10:05 ,

Biciklet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 10:42 ,

Toyota Auris D4D

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 09:21 ,

Biciklet peugeot

120 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 13:52 ,

Golf Automatik 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 22:11 ,

Merida

250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 18:06 ,

Audi Mercedes

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Qer 12:49 ,

BMW Biciklet Elektrike special - transporti falas

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 20:19 ,

Shes biciklet me super cmim

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 21:55 ,

Biciklet

300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 19:03 ,

Biciklet

190 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 13:05 ,

biciklet

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 22:34 ,

Biciklet

19 000 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 23:01 ,

Biciklet

15 000 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 22:53 ,

Biciklet

19 000 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 21:56 ,

Biciklet

190 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 16:32 ,

Biciklet

190 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 12:06 ,

Biciklet

150 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 12:06 ,

Biciklet

190 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 19:38 ,

Biciklet

150 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 16:52 ,

Bicikle

15 000 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Biciklet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bicikleta në kategorinë All Category
  • Biciklete në kategorinë All Category
  • Biciklet në kategorinë All Category
  • bicikleta në kategorinë All Category
  • Bicikleta në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Biciklete në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • bicikleta në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • Biciklet në kategorinë Makina | Toyota | Land Crusier
  • bicikleta në kategorinë All Category
  • bicikleta në kategorinë Sport dhe rekreacion

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione