Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW Seri 3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

315 , 29
316 , 542
318 , 1100
320 , 6100
323 , 69
324 , 8
325 , 352
328 , 209
330 , 660
335 , 89

Ofertat per BMW Seri 3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW Seri 3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Sot 09:02
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3.28 d,NAFTE,2014,M-LOOK ,KAMERA,NAVI FULL!!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:21
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION BMW Seria 3 -

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 00:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 328i TwinPowerTurbo 245ps

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44
Linku:
Makina , Durrës

2013 BMW 320D FULL OPTION ����

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:20 Makina , Elbasan

ME NDERRIM BMV SERIA 3 LUK M VITI 2009 (200 NAFTE )AUTOMAT

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

Rental Car

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 12:13 Makina , Durrës

Bmw e36 cabrio

3 299 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:02 Makina , Durrës

Shitet Bmw e92 3.0 nafte Automat.

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:58 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina , Vlorë

BMW seria 3

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

BMW,2016,320i,Automatike,Baxho xhami,super gjendje

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:49 Makina , Tiranë

BMW

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:44
Linku:
Makina , Durrës

2013 BMW 320D FULL OPTION ����

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 Makina , Fier

BMW 328 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:43 Makina , Fier

BMW 320d 2.0 NE SUPER GJENDJE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 Makina , Lushnjë

Shitet Bmw 318 ���� Full option Nga Belgjika����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Makina , Tiranë

Sapo ardhur nga Belgjika����Bmw 318 full option

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina , Krujë

BMW 320D AUTOMAT 2008 e sapoardhur me dogan

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

Bmw 320d M pack

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Dyqani Makina , Fier

Bmw 320d sw

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:54 Makina , Tiranë

Bmv 320 viti 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 Makina , Durrës

BMW seria 3 viti 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

BMW e46 - kokat e sediljeve te para

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Bmw

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:02
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3.28 d,NAFTE,2014,M-LOOK ,KAMERA,NAVI FULL!!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320 benzine Automat

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Makina , Tiranë

Shitet BMW 328i Superfull

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:33 Makina , Tiranë

BMW Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

Bmw 330i M Performance 258hp Benzine ������������

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 Makina , Berat

BMW 325i Benzine Gaz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Makina , Tiranë

Bmw

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:23 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:08 Makina , Tiranë

Shitet BMW 320 Disel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:27 Makina , Durrës

BMW320 2.0 nafte manual me dogan me liber sherbimesh ����

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:56 Makina , Tiranë

Bmv 320D Manual 6+R viti 2004

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:12 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION BMW seria 3 328I 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Makina , Tiranë

Shitet BMW Seria 3 328i 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:19 Makina , Tiranë

!!! OKAZION !!! BMW 320CD E46 CABRIO MANUAL 2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Makina , Korçë

Okazion per3 dite

1 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:44 Dyqani Makina , Fier

BMW SERIA 3 DIEZEL AUTOMAT 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:30 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:30 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

320 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:17 Makina , Tiranë

Okazion BMW seria 3 viti 2011 benzine-gaz 100% super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:15 Makina , Tiranë

Bmw 320d 2012 M pack automat

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:50 Makina , Durrës

BMW seria 3 viti 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:20 Makina , Tiranë

OKAZION 2015 BMW 3 SERIES F30 110KM

139 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:11 Makina , Durrës

Shitet bmw seria 3 , 2.0 naft , me letra te paguara per 1 vi

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 Makina , Fier

Bmw 328i

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:09 Makina , Tiranë

���� BMW Seria 318 ����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:54 Makina , Tiranë

Shitet bmw seria 3 motorr 2.0 nafte Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:06 Makina , Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:06 Makina , Fier

Shitet per arsyje emigrimi

28 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:30 Makina , Elbasan

BMW 2.0 Nafte Automat Viti 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per BMW Seri 3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per BMW te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni BMW Seri 3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Blej BMW Seri 3 ne MerrJep.al


Mijera oferta per BMW Seri 3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW Seri 3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Krijo Njoftime per BMW Seri 3


Keni BMW Seri 3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione