Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW

Seri 1 , 1472
Seri 2 , 86
Seri 4 , 68
Seri 3 , 8185
Seri 5 , 5213
Seri 6 , 194
Seri 7 , 1580
Seri 8 , 4
M-modele , 976
X-modele , 5835
Z-modele , 31
2002 , 42
i3 , 5
i8 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Qer 15:12
Linku:
,

Bmw M335XI

26 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32
Linku:
Dyqani ,

BMW 535 XDrive 4x4 175.000 km

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 12:01
Linku:
Dyqani ,

BMW 520 D - 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:24
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:40 ,

Bmw X5 me qera Rent a car in albania tirane

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:40 ,

Shitet okazion Bmw 730d full opsional + mundesi nderrimi

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Bmw X5 3.0 benzin gaz 2009

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 ,

❌ Okazion Bmw 316 D, Facelift, Stage 1

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

���� BMW X5 ����

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

BMW 320 Dizel 1998 !!OKAZION 1.799€!! VETEM DISA DITE

1 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:01 Dyqani ,

Bmw M 440d biturbo diesel

26 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:56 ,

BMW 520 2011 9900€

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:52 ,

Bmw 740 Li lungo

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 ,

Bmw 530D individuale

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 ,

Okazion Bmw seria 3

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:40 ,

Bmw X5

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:40 Dyqani ,

❌️ OKAZION ❌️ BMW X6 AUTOMAT 3.0 BENZIN 2011

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:40 ,

BMW X5 3.5 XDRIVE VITI 2011 gjendje perfekte

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 ,

BMW 320D AUTOMAT e sapoardhur me dogan gjendje perfekte

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 Dyqani ,

Bmw f30 328i 2.0L TwinPowerTurbo 2013

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:28 Dyqani ,

BMW Seria 5.525.D.Automat 10 ����

145 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:28 ,

Okazion Bmw X6 3.5 Naft Xdrive

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:28 Dyqani ,

BMW Seria.3.2.0.GT.D.Automat 15 ����

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:28 ,

BMW X6 Super gjendje ☎️0696183380☎️

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:25 Dyqani ,

BMW seria.5.525.D.AUTOMAT 09 ����

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Dyqani ,

BMW ×5 ×Drive.3.0.D.AUTOMAT.2014

27 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Dyqani ,

BMW SERIA.3.2.0.D.AUTOMAT 12 ����

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 Dyqani ,

Bmw 730D full opsion

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

BMW SERI 1 Gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Bmw 2013 750 naft

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

�� SHITET �� BMW GT 330d M-Performance Full Option

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:07 Dyqani ,

BMW X3 M-PACKET - 2008 - NAFTE 2.0 4X4

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 ,

Bmw 520i F10 TwinTurbo viti 2014, STAGE 1 256cv

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 ,

Shitet bmw 740 x drive

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:54 Dyqani ,

BMW 118 DIESEL

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Dyqani ,

BMW 525d

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Bmw 320 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

BMW Seria 3 Nafte viti 2007-8 Automat

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

��OKAZIN BMW X5�� Mundesi Nderrimi me makina te vogla

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:40 ,

Bmw 528xi benzin/gaz automat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Dyqani ,

BMW 535 XDrive 4x4 175.000 km

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32 Dyqani ,

BMW Seria 3

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Dyqani ,

BMW X5 3.0d Xdrive

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Dyqani ,

BMW Seria 3 230.000 km

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Dyqani ,

BMW 528i Xdrive 4x4

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:32 Dyqani ,

BMW X3 XDrive

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

‼️BMW X5 3.0Diesel / 2005 / AUTOMAT ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 ,

BMW X5M PERFORMANCE INDRIVIDUAL

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:24 ,

Okazion i diskutueshem

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:24 ,

okazion i diskutueshem

73 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:09 Dyqani ,

BMW X3 30d X-Drive M-Sport

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:06 ,

BMW X5 2015 3.5d BlackEdition MSport

34 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione