Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzine gaz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 2233
VW Volkswagen , 1649
Audi , 794
Ford , 776
Opel , 656
BMW , 563
Fiat , 366
Renault , 285
Toyota , 260
Volvo , 246
Peugeot , 209
Nissan , 199
Seat , 134
Citroën , 126
Škoda , 109
Porsche , 107
Chevrolet , 105
Jeep , 85
MINI , 82
Hyundai , 76
Suzuki , 72
Land Rover , 72
Honda , 71
Jaguar , 66
Alfa Romeo , 63
Mitsubishi , 60
Mazda , 50
Kia , 46
Lancia , 44
Chrysler , 39
Smart , 31
Hummer , 18
Daewoo , 15
Subaru , 15
Dodge , 11
Saab , 10
Daihatsu , 10
Rover , 9
Ssangyong , 8
GMC , 8
Lincoln , 7
Lexus , 7
Cadillac , 6
Dacia , 5
Acura , 3
BAIC , 2
Lada , 1
TVR , 1
Buick , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzine gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benzine gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Sht 09:52
Linku:
Makina , Tiranë

shitet golf V 1.6fsi benzine + gaz

3 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:30
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B-CLASS 250, AUTOMAT, VITI 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:11
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES -BENZ E 350 4MATIC AMG LINE

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 11:36
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi Q5 S Line 2.0 Benzine

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:00
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0T QUATTRO PREMIUM PLUS

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:23 Makina , Elbasan

Okazion x5 automat 2007 benzine gaz nderrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:22 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Makina , Durrës

⚜️SHITET MERCEDES BENZ C300 2013 Benzin-Gaz⚜️

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 Makina , Tiranë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:13 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 BENZINE/GAZ

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Makina , Pogradec

Seat Altea XL 1.6 Gaz+Benzine Manuale/ Nderrohet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:08 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Passat 2009 Automat ❌

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 cc Automat Euro4

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Smart ForTwo❌

3 999 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

LANDROVER DISCOVERY SPORT 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

VOLVO XC90 7 VENDE FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL BENZIN-GAZ 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:02 Makina , Durrës

Opel Insignia 2.8 turbo benzin

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

Volvo S60 T5 Extra Full

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:00 Makina , Durrës

Mercedes-benz C250 Benzine, 4Matic

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 Makina , Fier

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 SUPER GJENDJE

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:45 Makina , Durrës

Hummer H2 2006 super gjendje

38 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:45 Makina , Elbasan

SHITET OPEL ZAFIRA 1.8 Gaz/Benzine

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Tiranë

C class 230 benzin gaz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

OKAZIONN AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007����

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

XC60 2.0T GAZ / Benzinë PRINS

11 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:41 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Shitet C300 benzin/gaz

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 1.4 benzin/gaz

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Makina , Tiranë

Bmw x5 xdrive benzine gaz full opsion sh ekonomike

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:36 Makina , Tiranë

C class 230 benzin-gaz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Dyqani Makina , Tiranë

⚜️AUDI A6 2013 3.0T BENZINE/GAZ QUATTRO (0684717777

14 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B-CLASS 250, AUTOMAT, VITI 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:27 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:25 Makina , Durrës

FIAT PUNTO 1.4 BENZINE/GAZ 2006

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Makina , Lushnjë

Mercedes c280 v6 Benzin gaz 2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:20 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

��OKAZION FORD FOCUS 1.6 TDCI 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:12 Makina , Korçë

M.Benz C180 Kompresor

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:12 Makina , Vlorë

Shitet C230 AMG line gaz bezin

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 Makina , Lushnjë

A6 3.0 supercharger

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:10 Makina , Durrës

Shitet Golf 5 Benzin Gaz viti 2005 sapo ardh nga Gjermania

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:06 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60 2012 Benzinë/Gaz

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Makina , Durrës

Renault scenic GAZ/Benzinë / AUTOMATIKE / PANORAMIK

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:42 Makina , Lushnjë

OKAZIONNN Mercedes Benz C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 Makina , Fier

Opel Astra 1.4 Benzine-Gaz 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 Benzine-Gaz 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:37 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.4 BENZINE-GAZ 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:34 Makina , Tiranë

GOLF 7

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:30 Makina , Shkodër

Discovery 4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzine gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione