Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 3 Të gjitha në Durrës

315 , 8
316 , 38
318 , 95
320 , 762
323 , 3
324 , 2
325 , 28
328 , 15
330 , 95
335 , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:09
Linku:
Makina , Durrës

2013 BMW 320D FULL OPTION ����

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 23:22 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 Makina , Durrës

Super BMW 2.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

320 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:13 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:09
Linku:
Makina , Durrës

2013 BMW 320D FULL OPTION ����

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:37 Makina , Durrës

Bmw 330i M Performance 258hp Benzine ������������

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:55 Makina , Durrës

BMW seria 3 viti 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 17:23 Makina , Durrës

Bmw 320

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 16:31 Makina , Durrës

viti 2009 0682007055

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 11:42 Makina , Durrës

Bmw e36 cabrio

3 299 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Maj 22:41 Makina , Durrës

Shitet Bmw e92 3.0 nafte Automat.

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 13:41 Makina , Durrës

Bmw 320

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 22:36 Makina , Durrës

Bmv 320 Look M Fabrike

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 05:27 Makina , Durrës

BMW320 2.0 nafte manual me dogan me liber sherbimesh ����

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 19:06 Makina , Durrës

BMW 320 Shitet/Ndrim

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 09:17 Makina , Durrës

Bmw seria 3

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 17:05 Makina , Durrës

1700€

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 19:27 Makina , Durrës

Bmw 320 automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:02 Makina , Durrës

Bmw 320d 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 17:57 Makina , Durrës

Shitet Seria 3 Benzin gaz

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:33 Makina , Durrës

Bmw 320 D M-SPORT

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 09:13 Makina , Durrës

Shitet BMW E92 330d

6 400 EUR

03 Maj 13:54 Makina , Durrës

Shitet BMW e92 3.0 nafte Automat

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 22:00 Makina , Durrës

Shitet BMW E 46 M Paket

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 19:32 Makina , Durrës

BMW

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 04:19 Makina , Durrës

Shitet bmw

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 22:36 Makina , Durrës

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 15:41 Makina , Durrës

BMW 320

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 11:36 Makina , Durrës

Bmw 320 2009 me dogan

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 01:02 Makina , Durrës

bmw ne shitje 2000€

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 21:45 Makina , Durrës

Okazionn 4300€. 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 19:20 Makina , Durrës

okazionnn

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 09:15 Makina , Durrës

Bmw E90

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 13:27 Makina , Durrës

Okazion BMW e91 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 15:38 Makina , Durrës

Seria 3 2.0nafte

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 16:58 Makina , Durrës

BMW 320 letrat e paguara 0689400000

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:52 Makina , Durrës

Bmw 320D

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 12:38 Makina , Durrës

Bmw seria 3

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 12:18 Makina , Durrës

Shitet / Nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 12:18 Makina , Durrës

BMW 320

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 08:27 Makina , Durrës

Blej Makina te t gjitha llojeve…

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Mar 20:22 Makina , Durrës

Bmw 320

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 18:18 Makina , Durrës

Bmw 318d E91

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:10 Makina , Durrës

Shitet bmw seria 3 me letra per 1 vit

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 12:08 Makina , Durrës

Bmw E90 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 23:22 Makina , Durrës

Automat 0682007055

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Mar 13:04 Makina , Durrës

BMW 320 D 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:45 Makina , Durrës

BMW 2.0 Naft 2014

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 12:12 Makina , Durrës

Bmw 320 m packet 2010

6 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione