Golf vi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 4
BMW , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf vi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf vi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:03
Linku:
Dyqani ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI 2011

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:09 Dyqani ,

GOLF VI viti 2010

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 Dyqani ,

VW Golf 6 1.6 benzin gaz 2009

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:59 ,

Shitet Golf VI

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:41 ,

Volkswagen Golf VI 2.0 Nafte Automatike

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

����WV GOLF VI���� SHES NDERROJ

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:22 ,

Golf VI 2.0 TDI BMT TEAM

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 ,

���� Volswagen Golf VI ����

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 Dyqani ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI 2011

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 ,

Golf 6, 153.000 km ,Automat !!!!!

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:30 Dyqani ,

GOLF VI

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

Shitet Golf VI

Historiku i makinës

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:33 ,

Golf VI����

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

VW Golf 6, Automat DSG, 2.0 TDI

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 ,

Golf 6 GTD

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:19 ,

Volkswagen 6

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:21 ,

Mercedes benz c220

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:52 ,

Vw Golf 6 VI Cdi 2011

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 20:44 ,

Golf—VI

Historiku i makinës

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 15:58 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI Automatike

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 12:45 Dyqani ,

Golf 6 GTI

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 09:09 ,

Golf VI 2012 1.4

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 22:09 ,

Golf 6 Automat

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 11:17 ,

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 12:50 ,

OKAZION Volkswagen Golf VI Full Full Options

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 14:58 ,

Shitet C Class 250 CDI Panoramik

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:25 ,

Golf VI (1.6 benzin gaz fabrike ) 2009 ��

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 13:07 ,

Shitet VW Golf 6, TDI 1.6, viti 2011

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 15:24 ,

Golf Vl 1.4 TSI R LINE 2010 AUTOMAT DSG

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 15:14 Dyqani ,

-Shitur-

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 20:31 ,

VW Golf 6, disel, 1.6 TDI, 2011

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 14:28 ,

OKAZION!!!!!!!!!!!!!!! GOLF VI

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 11:57 ,

Vw Golf Vl 1.6 Nafte 2012

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 10:57 ,

VOLKSWAGEN GOLF VI 2012 AUTOMAT

Historiku i makinës

9 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 15:37 ,

Okazion Golf 6 bluemotion 1.6

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:14 ,

Okazion! GOLF VI 1.6 TDI

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 14:34 ,

Vw Golf 6 2.0 Tdi 2008

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 20:52 ,

SHITET GOLF VI 2011

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 18:23 ,

▶️Volkswagen Golf VI 2.0T GTI

Historiku i makinës

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 13:23 ,

SHITET GOLF 6 2011 1.4 BENZINE

Historiku i makinës

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf vi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione