Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bicikleta - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 10
Opel , 7
Acura , 7
Toyota , 4
BMW , 4
TVR , 3
Hummer , 2
Fiat , 2
Volvo , 2
Smart , 2
Ford , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Alpina , 1
Honda , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bicikleta,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bicikleta Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Sht 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 22:03 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10 M-Packet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

������❌️SHITET E CLASS 2010 ❌️������

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:57 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:57 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 Makina , Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

VW GOLF 5---AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:08 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:08 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--2.0 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:08 Makina , Tiranë

VW TIGUAN--2009--AUTOMAT

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.3 DDIS NAFT

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:12 Makina , Tiranë

Fiat doblo maxi 1.6 multijet

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 14:57 Makina , Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 09:52 Makina , Elbasan

Audi A4 3.5 TDI Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 01:30 Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 21:36 Makina , Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:08 Makina , Vlorë

Gl320 Blutec okazion!!

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 22:32 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 15:26 Makina , Tiranë

SHITET S CLASS

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 21:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML350 Bluefficiency

2 000 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 16:18 Makina , Tiranë

U SHIT FLM

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:56 Makina , Tiranë

C-CLASS AVANGARD 220.CDI

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 21:45 Makina , Kukës

TOURAN 1.9TDI SAPO ARDHUR -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 21:41 Makina , Shkodër

Biciklete elektrike e sapo ardhur nga anglia

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Gush 19:08 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 01:27 Makina , Tiranë

��❌️SHITET C CLASS 2012 AMG 4MATIC❌️��

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 21:43 Makina , Tiranë

⛔️KERKOJ TE BLEJ AUDI Q5 ⛔️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 20:00 Makina , Shkodër

Opel corsa D 1.3 cdti

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 20:06 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 15:31 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 11:58 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 12:24 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 21:35 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 16:49 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 18:51 Makina , Tiranë

SHITET GLC 250 D 4 MATIC OKAZION!!!!!!!!!!!

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 21:48 Makina , Tiranë

Super OKAZION Jeep Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 19:43 Makina , Tiranë

E shitur

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 09:31 Makina , Durrës

Shitet opel corsa 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 12:34 Makina , Tiranë

OKAZION shitet Opel 2007/3600 €

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:09 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTI

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Smart te ndryshem

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Tirana Smart Center..... erdhi furnizimi ��

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 12:58 Makina , Durrës

Opel Astra 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bicikleta | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione