Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 3 Të gjitha në Fier

316 , 35
318 , 95
320 , 344
323 , 5
325 , 22
328 , 18
330 , 35
335 , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:10 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet bmw320d coupe manual

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Fier

��������Bmw 320 x drive 2010 automat

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:21 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320d viti 2011 2.0d 184cv

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 11:56 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Fier

BMW seria 3 modeli 325D-2012 e91/touring

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:56 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Fier

BMW seria 3 modeli 325D-2012 e91/touring

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 17:01 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Fier

BMW 325d 2012- Touring/e91

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:48 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Fier

Shitet bmw ne gjendje shum te mir

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 16:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320 Naft 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 13:12 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328d Super E Paster

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 19:15 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

��BMW 320D��

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:59 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Shitet BMW GT 318

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 21:02 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW 320 nafte. Mundesi nderrimi

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 19:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw seria 3

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 16:56 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW seria 3 2.0 naftë

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 09:23 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Bmw 318d 2016 Kambio automatike 12800€

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 21:14 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320 2.0 Naft Panorama

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

shitet okazion !!!

12 500 LEK

13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

bmw ne shitje !!

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

2013 BMW 328i

12 500 EUR

11 Maj 13:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet Bmw 320d

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 16:26 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Shitet bmw

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Pri 10:29 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

OKAZION SHITET BMW

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Pri 18:14 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320d super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:38 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW ne shitje

19 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 10:42 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw automat

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 18:52 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw 328D Xdrive F30

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:22 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Super OKAZION bmw automat 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 17:05 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Shitet okazion BMW

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 20:02 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet bmw 320

2 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 22:06 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Fier

bmw 330 xi

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Mar 13:24 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Bmw 318 Naft 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:38 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet Autoveture BMV

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
21 Mar 12:48 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Fier

bmw 330xi benzin gaz

4 999 LEK

11 Mar 12:53 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw f30

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 21:33 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet/Nderrohet

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 13:25 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet bmw

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 20:40 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 01:38 Makina  ·  BMW  ·  ActiveHybrid 3  ·  Fier

Okazionnn

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:47 Makina  ·  BMW  ·  ActiveHybrid 3  ·  Fier

Shitetttokazion

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 09:13 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet/ose nderrohet

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 18:38 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMV Okazion

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 12:13 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

BMW 318i

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:54 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw seria 3

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 21:57 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Fier

Shitet BMW 316 ne gjendje shum te mir

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 18:10 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Jan 15:54 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW x3

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 14:09 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

BMW SERIA 3 2010 2.0 NAFTE

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 14:15 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 11:53 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW seria 3

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione