Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 320 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW 320 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:33
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET BMW

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

��2012 - BMW 320d Luxury

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

��2012 - BMW 320d Luxury

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 233.000 KM - AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:32 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:24 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320i AUTOMAT BENZIN VITI 2013

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:24 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Okazion 5000€! ��BMW E90 320d ��

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:14 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW 2.0 nafte

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:32 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Lushnjë

����Shitet&Nderrohet Bmw 320Ci Automatike 2.0 Benzine 2002

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmw 320 2011 lci facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:10 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet bmw 320D

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kavajë

SHITET BMW 320d viti 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmw 320d automat viti 2011 2.0d 184cv

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

BMV SERIA 3 F30 TOURING VERSION VITI 2013 2.0 NAFTE

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:26 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320 Naft 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320d viti 2011 2.0d 184cv

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:10 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW seria 3, naftë, viti 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3, 320D, Viti 2006, automatike

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmw seria 3 2.0i TT 2015

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW 320 nafte. Mundesi nderrimi

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:28 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet bmw seria 3 Automat motorr 2.0 nafte

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:56 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320d 2.0 Diesel - ME POROSI NGA KOREA

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:23 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Seria 3 2014 111.400 km

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:02 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 320

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Cabrio bmw tip top

14 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:44 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:33
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET BMW

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:21 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET cmimi i diskutueshem

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

Shitet bmw seria 3 1.9naft 2000 euro

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:57 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Okazion BMW 320d E90 LCI

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW E46 2002

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:39 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmw seria 3 320d

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 20:49 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmw seria 3 320d

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 10:43 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:55 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Berat

Bmw seria 320d

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 21:23 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 320D 2004 ❌Per pjes ❌

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 20:08 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 19:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw seria 3

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:28 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

BMw 320

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 21:11 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

BMW-320d-2.0 Diesel-2006-Automatik-Xhama te zinj-Super gjend

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 08:32 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet okazion per arsye mosperdorimi 2.0 naft super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 18:44 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Vlorë

Bmw 320d f30 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 16:43 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

BMW 320d-M packet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 10:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 320d coupe 2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 09:38 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

⚠️OKAZION ⚠️ BMW seria 3 kupe 5️⃣5️⃣��️��️euro

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 08:47 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmw e46 kabrio benzin atomat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 08:47 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmw seria 3 naft 2.0

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 00:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Vlorë

Okazion BMW320i 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 22:36 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet BMW SPORT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 16:02 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320d Automatike 2013

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 04:09 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet BMW

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione