Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW Seri 3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

315 , 38
316 , 564
318 , 1216
320 , 6684
323 , 73
324 , 11
325 , 378
328 , 274
330 , 749
335 , 107

Ofertat per BMW Seri 3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW Seri 3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

Sot 01:41
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

bmw seria3

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
10 Korr 20:52
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

OKAZION! BMW 320D 4999EUR

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 01:41
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

bmw seria3

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:17 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320d luxury version

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:16 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3 f30 320 D LOOK M

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:28 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmw 320 2011 lci facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:26 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

BMW 328i Motorr 2.0 Twin Turbo 230 HP

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW (Seria 3) 320d

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

MAKINA ME QERA

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Dje 22:00 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet bmw 320d

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:53 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW 2016 320 d

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:34 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tiranë

nderrohet ose shitet

4 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:25 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tiranë

BMW 330 BENZIN 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW e90

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kavajë

SHITET BMW 320d viti 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:57 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Makina  ·  BMW  ·  335  ·  Pogradec

Shitet arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:12 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw 318d

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet bmw320d coupe manual

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:52 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Fier

��������Bmw 320 x drive 2010 automat

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 12:22 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320d 2.0 Diesel - ME POROSI, PARAPAGUHET

7 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:21 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:00 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320d Automatike 2013

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:20 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 10:37 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328d 2016 OKAZION

14 700 EUR

Dje 10:22 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 320 Viti prodhimit: 2013 Motorr:2.0 Nafte

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:41 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Krujë

E36 328i CABRIO

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 07:09 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3, 320D, Viti 2006, automatike

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 06:21 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET cmimi i diskutueshem

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 05:55 Makina  ·  BMW  ·  323  ·  Berat

Shes BMW 323I viti 2000 benzine/ gas 4000 eur.

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:22 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW E46 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 18:07 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320d 2012 OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
11 Korr 17:38 Makina  ·  BMW  ·  335  ·  Tiranë

BMW / E90 M-Sport / 335 Diesel

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 11:57 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW 320d 2.0 Diesel

7 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 10:53 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Krujë

Bmw 3.0 naft 2008 e sapoardhur me dogan

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 10:52 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Krujë

Bmw 320d automat 2007 me dogan

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 10:45 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw e36 320i kabriolet

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 10:03 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW e90 328ix 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 20:52
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

OKAZION! BMW 320D 4999EUR

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 14:19 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmw

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Korr 13:59 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 320i

44 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 11:11 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kavajë

Bmw 320D 2003 Facelift

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Korr 09:53 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Shitet BMW E92 e 2012 ose nderrohet me motorr

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:09 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320i AUTOMAT BENZIN VITI 2013

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Korr 07:37 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Bmw 328i

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 21:00 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Shitet Bmw 320d

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
09 Korr 18:35 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 17:11 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Cabrio bmw tip top

14 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 14:04 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320 D -12

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 13:05 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Kurbin

Bmw 330d m57 245hp

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 12:49 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Sarandë

Bmw 316d 2013 okazionn

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 12:24 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

BMW E46

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kerkuar per BMW Seri 3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per BMW te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni BMW Seri 3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Blej BMW Seri 3 ne MerrJep.al


Mijera oferta per BMW Seri 3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW Seri 3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Krijo Njoftime per BMW Seri 3


Keni BMW Seri 3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione