A4 ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Audi , 8634
BMW , 209
Ford , 197
Toyota , 87
Opel , 84
Fiat , 73
Nissan , 51
Peugeot , 38
Renault , 37
Land Rover , 32
Citroën , 32
Volvo , 22
Mitsubishi , 21
Smart , 19
Porsche , 19
Jeep , 15
Seat , 14
Lancia , 14
MINI , 12
Hyundai , 12
Mazda , 10
Honda , 10
Jaguar , 9
Ssangyong , 8
Chevrolet , 7
Chrysler , 6
Škoda , 6
Acura , 6
Saab , 5
Suzuki , 3
Kia , 3
Dodge , 3
Lincoln , 2
Bentley , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1

Gjej A4 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko A4 ne shitje apo modele tjera të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Audi A4 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej A4 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - A4.Dje 15:12
Linku:
,

��Audi A4 Avant 2.0 TDI Automat��

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:58
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:47
Linku:
,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:01 ,

AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:01 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:01 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

GOLF 5 GTI 2.0BENZIN 2006 AUTOMATIK

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:01 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:01 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2004 FULL SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:00 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:00 ,

Shiten BLETË

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

OKAZIONN AUDI A4 benzin 2014

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:59 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:59 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 ,

PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN+GAZ FULL OPSION LIMITED EDITION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:58 ,

B CLASS 200 NAFT 2007 AUTOMATIK (SUPER GJENDJE) 155.000KM

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:58 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:58 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:57 ,

AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

SHITET AUDI A4

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:57 ,

GOLF 5 GTI 2.0BENZIN 2006 AUTOMATIK

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:57 ,

Shitet Audi A4 Viti 2009- Motorr 2.0 Nafte Automat F1 ntimon

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:57 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2004 FULL (SUPER GJENDJE)

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:56 ,

AUDI A4 VITI-05 MOTORR 2.0 NAFTE

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:56 Dyqani ,

Shitet audi a6 benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:56 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:56
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3500 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:56 Dyqani ,

c 200 kompressor

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55
Linku:
Dyqani ,

BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:55 Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për A4 ne shitje? Shiko njoftimet për A4 ne shitje dhe gjej A4 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per Audi A4 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Audi A4 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Kërko Audi A4 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Shiko Audi A4 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Audi a3, Audi A6, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3, dhe shumë Audi A4 ne shitje të tjerë. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shit Audi A4


Keni A4 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për A4 ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Audi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Audi ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Kërkime të ngjashme

A4 A4 A4 A4 A4 A4 A4 a4 A4 A4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione